2733
2739
عنوان

نمیدونم کجای کارم اشتباهه

478 بازدید | 29 پست

اصلا دلش برام نمیسوزه یه ماهه زایمان کردم توکارای خونه کمکم نمیکنه توبچه داری کمکم نمیکنه 

فقط به فکر خونوادشه روزی ۱۰ بار به همشون زنگ میزنه 

سرمای شدید خوردم یه چایی نمیزاره

درحالیکه اون سرما میخوره میشم پرستارش

همش گوشیش دستشه

وقتی هم میگم کلی ناراحت میشه وعصبانی 

دلم برای خودم میسوزه😔

مردا کلا همینن😐

دانی که چرا سر نهان با تو نگویم؟/طوطی صفتی طاقت اسرار نداری😏shabnamtala@ من یه کاربر گوگول مگووووولم😋د😁😃😐😑 ؟😴سایتو💣 خالی کن😐می خوام🤞🏻تی بکشم🚱(کپی شده*) کابر قدیمی ام به همین سوی چراغ  قسم😐♥*•♫.•*♥♥*• گوجهــــــــــــــــــــــــــــسبز .•*♥♥*•♫.•*♥

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شوهرمو میگم یادم رفت😐

😂😂عزیزم نمی گفتی هم مشخص بود کیو میگی

دانی که چرا سر نهان با تو نگویم؟/طوطی صفتی طاقت اسرار نداری😏shabnamtala@ من یه کاربر گوگول مگووووولم😋د😁😃😐😑 ؟😴سایتو💣 خالی کن😐می خوام🤞🏻تی بکشم🚱(کپی شده*) کابر قدیمی ام به همین سوی چراغ  قسم😐♥*•♫.•*♥♥*• گوجهــــــــــــــــــــــــــــسبز .•*♥♥*•♫.•*♥
2728

عکس نی نی تو بزار😃

2738

عزیزم عجز و التماس نکن نیازتو بگو و از حست بگو بعدم تشکر کن اگه یبار برات یه لیوان آب اورد انقد با احساس رفتار کن تا حسشو برانگیخته کنی مثلا بگو خداخیرت بده عزیزم خیلی تشنه بودم یا چقد آب میخواستم 

تو هم مثل من کشته مرده نی نی هستی😂

ارررررره😃نی نی ببینم از خود بی خود میشم تو بازار تو موسسه ها همه جا میرم از ماماناشون اجازه میگیرم بغلشون میکنم😍

2706