2703
2553
عنوان

با این همسر قهرو چه کنم!!؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 347 بازدید | 30 پست
خوبه ک شوهر منم اوایل خیلی بی احترامی میکرد مث بز نگاش میکردم هیچی نمیگفتم بعدا یادگرفتم مث خودش ک ا ...

دیروز بهم میگه پونزده ساله تو هیچ احترامی به من نزاشتی!!!!! بخدا این سالها با حرفاش عذابم داده دم نیاوردم یبار باهاش سر چیزی بحث نکردم همه خانوادشم میدونن . اگه زمان دفاع بشه از من دفاع میکنن چون خواهرش سالها با ما زندگی کرد و اخلاق برادرشو میدونه!!

خدایا هزار مرتبه شکرت   

از من می شنوی اصلا پا پیش نذار برا آشتی . عادت بدی میشه براش . منم دقیقا ۱۵ ساله ازدواج کردم و شوهرم خیییییلی قهر میکرد . اولا داغون میشدم ولی الان اصلا نمی‌بینمش.  دیگه دید با قهر فقط خودشو سبک میکنه . 

ولی شوهرم خدایی اصلا به پدر و مادرم حرفی نمی زنه.  یه بار به شوخی در مورد بابام یه چیزی گفت . یهویی برافروخته شدم و چشمامو گشاد کردم گفتم اگررررر ننه بابا تو دوست داری در مورد پدر مادرم درست حرف بزن .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
دیروز بهم میگه پونزده ساله تو هیچ احترامی به من نزاشتی!!!!! بخدا این سالها با حرفاش عذابم داده دم نی ...

خداروشکر ازت دفاع میکنن خونواده همسر من عیب های گنده ی بچه هاشونو میبینن بازم میگن عروسمون فلان دومادمون فلان 

من از این دنیا چی می خوام ...ی جعبه مداد رنگی... بکشم رو تن دنیا ... رنگ خوبی و قشنگیی...
خداروشکر ازت دفاع میکنن خونواده همسر من عیب های گنده ی بچه هاشونو میبینن بازم میگن عروسمون فلان دوما ...

نه عزیزم توی خانوادشون همشون با همسراشون مشکل دارن کلا همشون مشکل عصبی دارن . منم میشناسن همیشه خواهر شوهرم میگفت به مادرش من یبار صدا از عروسمون نشنیدم ندیدم یبار با داداشم بد یا بلند حرف بزنه همیشه م سکوت میکنه میدونم سکوت خوب نیست چون خودم داغون میشم. ولی خوشبختانه من ادمی نیستم زیاد به چیزی فکر کنم وگرنه تا الان از غصه دق می کردم

خدایا هزار مرتبه شکرت   

یه مقدار زیادی از رفتارهاش رو شما مقصری 

یعنی چی که بهش رو دادی از پدرت توقع کنه

دفعه اول می گفت بابات برام فلان کارو نکرد می گفتی من از مردی که بی غرور باشه و چشم به دست پدرزن بدوزه متنفرم

این رفتار های شوهر خراب کن رو بذار کنار.ازش توقع کن ازش بخواه ...شما مامانش نیستی که همه اش به فکر قهر و آشتیش باشی که..ایشونم بچه ات نیست خودشو لوس کنه شما نازشو بخری

شیوه تو عوض کن

و خدا برای من کافیست.....
یه مقدار زیادی از رفتارهاش رو شما مقصری  یعنی چی که بهش رو دادی از پدرت توقع کنه دفعه اول می ...

بخدا خیلی با خودم کار کردم همش میگم اینبار بزار قهرش هر چقدرم میخواد طول بکشه من دیگه نمیرم منت کشی ولی باز نمیتونم. دیروز احمق میگه باز بابات خربازیش گل کرد گفتم درست صحبت کن در مورد بابام شروع کرد داد و بیداد که همش تقصیر توعه

خدایا هزار مرتبه شکرت   
2714
بخدا خیلی با خودم کار کردم همش میگم اینبار بزار قهرش هر چقدرم میخواد طول بکشه من دیگه نمیرم منت کشی ...

خب دیگه

پدرو مادرش که ادبش نکردن شما هم عین یه بچه لوس نازنازو ، منتشو میکشی...چی بهتر از این براش؟

و خدا برای من کافیست.....

وقتی قهر میکنه کلا نادیده بگیرش یعنی انگار اصلا وجود نداره من باشم حتی غذام سهم اون درست نمیکنم درین حد نادیده میگیرمش تا یاد بگیره وقتی قهر میکنه پس از زندگی حذف میشه به همین راحتی

عزیزم شوهر منم قهرو بود ولی از بس بی تفاوت بودم دیگه قهر نمیکنه خودم داغون شدم ولی منت کشی نکردم مش ...

یعنی اصلا نرم منت کشی ؟؟ والا دیگه خودمم حوصله منت کشی ندارم ولی نمیدونم چرا هر بار به خودم میگم بازم نمیتونم جلومو بگیرم. دو تا بچه دارم باردارم تازه شاغلم هستم خونه و کارهای خونه و بچه ها از طرفی هم اخلاق بچگانه این شازده !!!

خدایا هزار مرتبه شکرت   

دلم واسه بابات سوخت...دیگه نزار کوچکترین کمکی به همسرت بکنه ..لیاقتشو نداره

از دیگران شکایت نمی‌کنم..بلکه خودم را تغییر می‌دهمچرا که کفش پوشیدن راحت‌تر از فرش کردن دنیاست.
دلم واسه بابات سوخت...دیگه نزار کوچکترین کمکی به همسرت بکنه ..لیاقتشو نداره

بخدا از بین همه دامادها این تنها دامادیه که بابام طفلی بهش کمک کرده ولی این خیلی نمک نشناسه مقصر منم.

خدایا هزار مرتبه شکرت   
یعنی اصلا نرم منت کشی ؟؟ والا دیگه خودمم حوصله منت کشی ندارم ولی نمیدونم چرا هر بار به خودم میگم باز ...

واقعا بااین شرایط منت کشی هم میکنی 

بایدتورو بزا ره رو سرش حلوا حلوات کنه

2706