2410
2553
عنوان

با این همسر قهرو چه کنم!!؟؟؟؟؟؟

350 بازدید | 30 پست

سلام پونزده ساله ازدواج کردیم من ادم فوق العاده ارومی هستم و اصلا اهل بحث نیستم چهار سال اول خوب بود ولی بعد همسرم شروع به بداخلاقی کرد همش میگفت بابات هوامو نداره واسم کار جور نمیکنه راستش شاگرد مغازه دوست بابام بود!!میگفت بابات میتونست با یکی حرف بزنه منو استخدام کنن ولی اینکار نکرد برام!!همیشه هر چی خواسته هر فحشی بد و بیراهی ب بابام داده به خانوادم. بارهام منو تهدید ب طلاق میکرد قبلا کتک هم سر هرچی میزد الان فقط قهر میکنه تا منم نرم منت کشی قهر میمونه حتی شده یه ماه. دیروز بابا اومد خونه از همسرم پرسید چرا شن توی حیاطه گفت مبخام دیوار درست کنم بابام سر صبح رفته یه کامیون شن دیگه هم اورده!! این تا فهمید شروع کرد داد و بیداد و فحش ب بابام مردک چرا رفنه خریده و... منم فقط گفتم درست صحبت کن!! شروع کرد میگه تقصیر توعه همش میری همه چی تعریف میکنی و گله میکنی ارم!درحالیکه میدونه من در مورد زندگی کوفتیم به هیشکی چیزی نمیگم. از بس گریه کردم چشام باز نمیشه حالا باز فاز  قهر برداشته میدونم تا مدتی وضعم همینه . اصلا میدونه طاقت حرف نزدنشو ندارم. توروخدا بگین چیکار کنم. همش میگم بدرک بزار قهر باشه ولی باز نمیتونم. وقتی که قهر هم میکنه درسته قهره ولی چیزی ازش بخوام انجام میده و فقط حرف نمیزنه البته گاهی میگم همون قهر باشه بهتره چون وقتی با من قهره با بچه ها خیلی مهربونه میدونم میخواد حرص منو در بیاره. گاهی سر هر چیزی که حرف بدی میزنه بعد که اشت میکنه میگه من چیزی میگم تو به دل نگیر من از حرفام منظوری ندارم واقعا نمیدونم چه کنم با این اخلاقاش میدونم خودشم بیشتر از من بعدش از رفتارش عذاب وجدان میکشه ولی همین که قهر میکنه و من میرم منت کشی خیلی بده .

خدایا هزار مرتبه شکرت   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط خیلی به فکر ماست ولی این رفتاراش خیلی بده. منم ادم حساس و زودرنجی هستم از طرفی هم نمیتونم جوابشو بدم اصلا ادمی نیستم با کسی با هیچ کسی تند حرف بزنم

خدایا هزار مرتبه شکرت   
2456
2714

خوبه ک شوهر منم اوایل خیلی بی احترامی میکرد مث بز نگاش میکردم هیچی نمیگفتم بعدا یادگرفتم مث خودش ک اجازه نمیده از خونوادش کلامی بگم منم بزنم تو دهنش الان خوب شده😑

من از این دنیا چی می خوام ...ی جعبه مداد رنگی... بکشم رو تن دنیا ... رنگ خوبی و قشنگیی...
اصلا باباتون چرا براش شن خریده؟ نزار این کارا کنه بابات مگه وظیفه باباته؟

این ادم نمک نشناسه . میگه اگه بابات واسم کار جور میکرد وضعمون این نبود!!!!

مردک بی لیاقت نمک نشناس چندماه قبل خواست مستقل بشه بدون هیچ سرمایه مغازه بزنه بابام صد میلیون بهش کمک کرد . میبینید چقدر بعضی مردا نمک نشناس و بیشعورن

خدایا هزار مرتبه شکرت   

عزیزم اینقدر رفتی منت کشی شده براش یه عادت همش ازت انتظار داره یه مدت باهاش سر سنگین باش نه اینکه قهر باشی خودت رو با کارهای خونه وبچه ها مشغول کن بزار اونم یاد بگیره رفتارش اشتباست اون به این کارت که همش قهر میکنه و تو میری نازش رو نیکشی عادت کرده 

چجوری اخه .اگه منم بی تفاوت کنم کلا میره تو فاز قهر حتی شده یه ماه

ما زنا مشكلمون اينه خيلي وابسته ايم به همسرامون واسه همينم نميتونيم كاري كنيم بزار بك ماه قهر كنه تا بفهمه عوض شدي و اون ادم قبلي نيستي كه بري منت كشي 

واسه حل شدنمشكلميهصلواتميفرستين!؟♥️خدايا شكرت بابت خانواده ي خوب همسر خوب شكرت هزاران بار♥️

مرد قهر کنه خیلی بده

ولی میگی ایشون دست بزنم داره این دیگه قابل تحمل نیست

... به نظرم یکم خودخواهه

شوهد منم متاسفانه گاهی قهر میکنه .... منم بهش میگم لوس

چون احساس میکنم خودش برام لوس میکنه تا بیشتر بهش توجه کنم

واقعا وقتی بهش توجه میکنم مثل مادری که له بچه اش توجه داره میفهمم همش الکی بوده

عشق حقیقی‌ و‌ دوستان وفادار ،دوگنجی‌ که‌ یافتنشان‌ دشواراست

اینکه میگی آدمی نیستی با کسی تند حرف بزنی یعنی چی گاهی لازمه آدم از حقش خیلیم با تندی دفاع کنه و اینکه هیچ شرایطی در هیچ شرایطی کسی حق نداره به خانوادم توهین کنه جر واجرش میکنم حالا هر کی باشه 

پیشنهاد من رفتن پیش مشاوره 

2706