2733
2734
عنوان

شربت بی بی سد توروخدا کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 1326 بازدید | 30 پست
همه رو به يه ورت هم حساب نكن الان فقط بچه ات مهمه شير حرص وجوش نده بچه با آرامش بهش شير بده روى پيشو ...

دگ از بچمم زده شدم حس میکنم باعث جداییم از همسرمو بقیه شده فقط گریه میکنه خستم خیلی خستم کاش بمیرم

دگ از بچمم زده شدم حس میکنم باعث جداییم از همسرمو بقیه شده فقط گریه میکنه خستم خیلی خستم کاش بمیرم

نگو بچه گناه داره عقلش نميرسه شوهرت كه عاقله بايد همراهيت كنه اگه نكرد مهم هم نيست خودت رو بچه سرگرم كن منم شبا نميخوابم مرگ كه نيست بچه ها روزا بهتر ميخوابن تو هم روز بخواب

خدايا خودت ياورم باش كمكم كن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هنوز اولشه عزیزم کم کم شرایط برات راحت تر میشه ان شالله یکم تحمل و صبوری کن 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید

منم تا ۶ ماهگی دخترم اینجوری بود خواب نداشت فقط گریه میکرد ، بزارش لای پتو تابش بده ببین اروم میشه ، یا سشوار روشن کن بزار با صدای سشوار اروم شه بخوابه .

🐝🐜🐞🌳🌲🌴
2728
نگو بچه گناه داره عقلش نميرسه شوهرت كه عاقله بايد همراهيت كنه اگه نكرد مهم هم نيست خودت رو بچه سرگرم ...

بخدا بقران روزم نمیخوابه اما شبا گریه هاش با جیغه نمیدونم چی بدم بهش ک ساکت شه داغون شدم

بخدا بقران روزم نمیخوابه اما شبا گریه هاش با جیغه نمیدونم چی بدم بهش ک ساکت شه داغون شدم

شايد به لبنيات گاوى حساسيت داره قطره كوليكيز بده خوب ميشه خودت هم لبنيات نخور

خدايا خودت ياورم باش كمكم كن 

منکه پریشب انقد عصبی شدم زدم تو سرم تا صبح سر درد داشنم 

خدایییش دست تنها خیلیییی سخته

منکه دیگه واقعا نمیدونم چجوری ساکتش کنم

🔵🔵🔵وزن اولیه 
2738
دختر من با جارو برقى وصداى ماشين شبا جارو برقى روشن ميكرديم يا ميبرديمش بيرون

دختر من با سشوار ، یعنی منو شوهرم خدایش داغون بودیم ، شب و روز خواب نداشت من صبحا این ساعت میخوابیدم ۱۰ بیدار میشد واقعا سختترین روزا بود 😪

🐝🐜🐞🌳🌲🌴
مادرم چند روز رفتم خونش بعدش دگ صداش دراومد کمکم نکرد دلم خیلی گرفته شوهرمم آدم عصبی ایه دیشب فقط دع ...

عزیزم منم مادرم پیشم نبود شوهرم میگف . میگفتم نمیتونه ب دل نگیر تمام سعیتو کن افسرده نشی چون بچه داری روحیه بالا میخواد

اهل بحث در مجازی نیستم شما حرف بعدیتم درسته🙏
بخدا کم اوردم سه هفتس توابو ندیدم هر کی ام کمکم میکنه فقط منت سرم میزاره 

آخی عزیزم منم این روزا را گذراندم انشالله زودتر خوب بشه قطره کولیکز هم خوبه اما اگه دیدی فایده ندارد ببرش دکتر 

بی بی سد  و اهورا اسلیپ مزخرف ترین داروهایی بوده که تاحالا دیدم

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2706