2726
عنوان

شربت بی بی سد توروخدا کمک

1306 بازدید | 30 پست

دخترم ۲۴ روزشه از روز اول نمیخوابید و فقط گریه میکرد دکتر گفت کولیک داره دارو داد برای خوابشم بی بی سد گرفتم بهش دیشب دادم اما ده دقیقه هم نخوابید و فقط داره جیغ میزنه زندگیم خراب شده توروخدا چکار کنم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

تازه اولشه من دخترم دو سال ونيمشه الان صدام كرد بيا بغلم كن حامله هم هستم خوابيده الان ولى دستش رو صورتمه كه از كنارش نرم مادر شدن همينه بغلش كن شكمش رو بچسبون به خودت پايين كمرش رو مالش بده يا بذار رو پات تند تند تكونش بده يه پتو هم بپيچ به دلش دستت رو هم بذار روش

خدايا خودت ياورم باش كمكم كن 

عزیزم بچه کوچک همینطوره باید با یه حوله گرم رو کمر و شکمش بزاری باید خودت پرهیز غذایی داشته باشی غذایی ک نفخ داره اصلا نخوری هر وعده غذائی ک میخوری حتما حتما عرق نعنا دو آتیشه بخوری وآخر خییییییییلی حوصله داشته باشی

تازه اولشه من دخترم دو سال ونيمشه الان صدام كرد بيا بغلم كن حامله هم هستم خوابيده الان ولى دستش رو ص ...

مادرم چند روز رفتم خونش بعدش دگ صداش دراومد کمکم نکرد دلم خیلی گرفته شوهرمم آدم عصبی ایه دیشب فقط دعوام میکرد سرکوفت مادرمو میزد بخدا افسردگی گرفتم

عزیزم بچه کوچک همینطوره باید با یه حوله گرم رو کمر و شکمش بزاری باید خودت پرهیز غذایی داشته باشی غذا ...

بخدا کم اوردم سه هفتس توابو ندیدم هر کی ام کمکم میکنه فقط منت سرم میزاره 

مادرم چند روز رفتم خونش بعدش دگ صداش دراومد کمکم نکرد دلم خیلی گرفته شوهرمم آدم عصبی ایه دیشب فقط دع ...

همه رو به يه ورت هم حساب نكن الان فقط بچه ات مهمه شير حرص وجوش نده بچه با آرامش بهش شير بده روى پيشونيش رو نوازش كن به پهلو ى راست هم بخوابونش 

خدايا خودت ياورم باش كمكم كن 
مادرم چند روز رفتم خونش بعدش دگ صداش دراومد کمکم نکرد دلم خیلی گرفته شوهرمم آدم عصبی ایه دیشب فقط دع ...

همه اینا میگذره من شرایطم خیلی بدتر از تو بود 

تو همون ماه اول یه تنشایی ایجاد شد که داغون شدم 

بچمم شدیییدا نا اروم بود و هنوزم هست 

باید تحمل کنی 

🔵🔵🔵وزن اولیه 
2706