1676
1605

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522

من زن دومشم😑

دیگه اینو قهرنمیکنی 😂شرو میکنی تاپیک زدن باز منو عممو موردعنایت قرارمیدی  

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.

من که دیشب چشام پف کرده بود باز نمیشد از درد فقط آب میومد. ۴۸ ساعت بود فقط تو سایت میچرخیدم بذون استراحت. دیشب چشامو با شال مشکی بستم تا صب خوابیدم. الان هنوز چشام میسوزه. میخام تا ظهر چشامو ببندم بخوابم

خرم آن روز کزین منزل ویران بروم. راحت جان طلبم وز پی جانان بروم   
1665

بیا ظرفام مونده بشور و صبحانه اماده کن پسرمو بیدار کن بفرست مدرسه کارای نظافت خونه و ناهار و شستن لباسم دارم.بیا انجام بده.اگه خوابت نگرفت بازم کار هست

هیچ وقت نتونستم کسایی رو که عاشق بادمجونن و میگن لذیذه رو درک کنم

به این فکر کن که الان کلاس جامعه شناسی نداری و بگی بخاب

+ Are you okay? - I've been better.+ So you're not okay. - I've been worse.+ خوبی؟- بهتر از اینم بودم.+ خوب نیستی پس- بدتر از اینم بودم..❤پدر بزرگ قشنگم روحت شاد لطفا برای شادی روح اموات صلوات😘      اگه خونه میخای بزن روی این نوشته  

عنتر برو بخاب دیگه

شرایط اقتصادی جوری شده که ندای درونمو فرستادم تو یه شرکت منشی شده!       کودک درونمم گذاشتم سرچهار راه فال میفروشه     خومم با پراید مسافر کشی میکنم      اون روی سگمم گذاشتم تو یه باغ نگهبانی میده😐😐
1645