2703
2553
عنوان

بیاید ی راهنمایی بکنید راجب حرف عشقم ببیند حق با کیه

| مشاهده متن کامل بحث + 320 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا اون یک چیزی گفت، شما چرا حرف یک پسر 20 ساله رو درمورد اینده و ازدواج جدی میگیرید و تفسیر میکنید

اگر اینده براتون مهمه و دورنمای ازدواج دارید حواستون به کیسها و موقعیت و شرایط مناسب باشه

اگر علاقمندید با این فرد ادامه بدید به اندازه خودش و تواناییهاش و اقتضای سنش ازش توقع داشته باشید

بخدا منم نمیخوام الان بیاد 😂ولی این حرفش که هی میگه من نمیام الان خواستگاری خیلی اذیتم میکنه خب نیا ...

چ ربطی داره نامزد منم توی سن ۲۰ سالگیش هیچی نداشت میگفت الان نمیتونم بیام صبر کن تا رو پای خودم وایسم ۵ سال وایسادم پاش اومد خواستگاری

2456
اخه ی پسریو میشناسم اونم دقیقا همین وضعیت داره اونم به دوست دخترش گفته تا دو سه سال دیگه نمیام تا وض ...

خوب تو این ۲-۳ سال اگه خاستگار خوب‌اومد‌ از‌ دست‌ نده اگرم نیومد‌ که منتظر بمون .. 

اگر خانواده مخالف باشه فعلا خیر اما زودی نمیگم تا ۲ سال نمیتونم بیام خواستگاری

ما خانواده جفتمون مخالفن ..اون  21سالشه رفتارای خام زیاد داره من خیلی حرفاش به دل نمیگیرم ..میگه بهت امید الکی نمیدم خانوادهامون مخالفن تو این سن منم نمیتونم کاری کنم باید صبر کنیم 

Ça va aller :||||
اخه ی پسریو میشناسم اونم دقیقا همین وضعیت داره اونم به دوست دخترش گفته تا دو سه سال دیگه نمیام تا وض ...

اونم میخواد بپیچونه

بخدا اینقد ب من گفتن صبر کن تا وضعیتم خوب شه یکی بود ب من همین حرفی ک ب شما زده رو زد دیدم ازدوستیمون ۶ماهی گذشت ی روز بهم گفت من میخوام با دختر خاله ام ازدواج کنم دخترخوبیه😒حیفه از دستش بدم اینقد دلم شکست این حرفش البته چند وقت پیش دیدمش متاسفانه معتاد شده

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
حالا اون یک چیزی گفت، شما چرا حرف یک پسر 20 ساله رو درمورد اینده و ازدواج جدی میگیرید و تفسیر میکنید ...

من اگه بخوام با کسی دوست باشم نمیتونم موقعیتای خوبم داشته باشم ناخوداگاه موقعیتا خودشون حذف میشن 

2714

بهش بگو میتونی که نامردم کنی

آهای توییکه میخوای پست بذاری ریپلای کنی اول فک کن بعد بنویس شاید یه حرفی بزنی بعد نتونی جم کنی فقط تاپیک نزن برام دعا کنین حواست باشه دری وری ننویسی کسی ازت ناراحت شه خدا فقط دعا های مارو گوش نمیکنه ها😏اگه جوابتو نمیدم نه اینکه زبون ندارم نه دارم خوبشم دارم اما دارم مراعات میکنم بخاطر یکی که اصلا نمیشناسمش یه گناه دیگه برام ثبت نشه خیلی ناراحتی بیا خصوصی برات قرص تجویز کنم وگرنه با تمام این وجود ریپلای کردی دری وری گفتی فقط میتونم برای حالت دعا کنم چون حالت خیلی بده سلیقه ی همه مثه هم نیست همه تو یه جور محیط بزرگ نشدن و این هم معنی اینو نمیده محیطی که تو بزرگ شدی بهتره مخالفی اوکی حرف می‌زنیم اما با آرامش جنگ نداریم اگه با جنگ میحرفی فقط و فقط یه کلام بدبخت خانوادته و جمله ی آخر لطفا با دقت تاپیکا رو بخون از هر چیز سو استفاده نکن جبهه نگیر مسخره نکن سرکوفت نزن تحقیر نکن همه حق انتخاب دارن حق نداری بجای کسی تصمیم بگیری خیلیا میان اینجا دردو دل پس مواظب حرف زدنت باش که بیشتر زخم نزنی به دلش تامامقصاوت ممنوع تو جای خودتی فقط حق نداری دیگر نو قضاوت کنی تو تو جایگاه اون نبودی     بی عرضگی هاتون رو تقصیر من نندازید با تشکر ``قسمت``

یکی از شگردای افرادی که دخترا رو گول میزنن اینه

نمیگم مورد شمام قطعا هدفش فریبه ها

تجربه خیلیا اینو ثابت کرده که افرادی که سوءاستفاده میکنن هم اولش این وعده وعیدا رو میدن

حق را بشناس تا پیروان حق را بشناسی.
چ ربطی داره نامزد منم توی سن ۲۰ سالگیش هیچی نداشت میگفت الان نمیتونم بیام صبر کن تا رو پای خودم وایس ...

واقعا عین حرف دوست پسر منو زد ؟واقعا اومد؟من میدونم که اهل خیانت و رفتن نیست چون مامانش گفت من ول کنه دو ماه سر سنگین بود اما بیخیال من نشد 

یکی از شگردای افرادی که دخترا رو گول میزنن اینه نمیگم مورد شمام قطعا هدفش فریبه ها تجربه خیلیا این ...

ما دو ساله الان از دوستیمون میگزره نمیدونم این مدت تاثیر داره یا ن 

واقعا عین حرف دوست پسر منو زد ؟واقعا اومد؟من میدونم که اهل خیانت و رفتن نیست چون مامانش گفت من ول کن ...

بله حرف دوست پسر شمارو زد و بعد ۵سال اومد... البته من شناختی روی دوس پسر تو ندارم خودت بهتر از هرکسی میشناسیش راجب این چیزام از کسی نظر نخواه هرکسی یه عقیده خاصی داره تو خودت بهتر از همه اون شخص رو میشناسی اگه ب نظرت پسری هس که ۴سال دیگ بشع روش حساب باز کرد پاش بمون

2706