1608
1605

ما سنمون کمه حدود ۲۰  بهم میگه من تا دو سال دیگه اصلا و ابدا نمیام خواستگاری تا دو سه سال دیگه هم اگه تو عوض نشدی و به پای من بمونی ازدواج میکنیم ! بهش میگم تو اگه پول کافی داشتی میومدی میگفت همین فردا میومدم ولی الان هم سنمون کمه هم پول کافی ندارم ....

حرفش منطقیه؟ 

ولی من نگرانم از بابت اینکه من وفادار باشم اون بعد سه ساال تو زرد از اب در بیاد و عوض بشه 

انواع دمنوش‌های گیاهی و ترکیب آنها

کلیک کنید

بنظر من این قصد ازدواج با شما رو نداره کسی که عاشقت باشه حداقل میاد خواستگاری

شما دست خالی باشه خانوادتم مخالف باشن چون سنت کنه میری خواستگاری ؟ینی داره میپیچونه😞

بهش بگو نمیتونم فرصت های خوبوازدست بدم شایداصلانیومدی

❤اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک.❤                      🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷
اونکه راست میگه بقیش بستگی به شخصیتش داره به نظرم فعلا باهاش بمون بعد از مدتی شخصیتش دستت میاد ...

من خودم حس میکنم حق داره ....

ولی منم حق دارم هیچ اطمینانی وجود نداره که اون بعد سه سال من بخواد 

8
اصلا ب امید دو سال اون نمون  معمولا پسرایی ک اینطوری قول میدن درمیرن

اخه ی پسریو میشناسم اونم دقیقا همین وضعیت داره اونم به دوست دخترش گفته تا دو سه سال دیگه نمیام تا وضعم خوب بشه

از پسر ۲۰ ساله واقعا چه توقعی داری؟؟؟؟؟اون کم کمش باید ۵سال دیگه ازدواج کنه 

بخدا منم نمیخوام الان بیاد 😂ولی این حرفش که هی میگه من نمیام الان خواستگاری خیلی اذیتم میکنه خب نیاد مگه باید بگه؟

1403

حالا اون یک چیزی گفت، شما چرا حرف یک پسر 20 ساله رو درمورد اینده و ازدواج جدی میگیرید و تفسیر میکنید

اگر اینده براتون مهمه و دورنمای ازدواج دارید حواستون به کیسها و موقعیت و شرایط مناسب باشه

اگر علاقمندید با این فرد ادامه بدید به اندازه خودش و تواناییهاش و اقتضای سنش ازش توقع داشته باشید

بخدا منم نمیخوام الان بیاد 😂ولی این حرفش که هی میگه من نمیام الان خواستگاری خیلی اذیتم میکنه خب نیا ...

چ ربطی داره نامزد منم توی سن ۲۰ سالگیش هیچی نداشت میگفت الان نمیتونم بیام صبر کن تا رو پای خودم وایسم ۵ سال وایسادم پاش اومد خواستگاری

اخه ی پسریو میشناسم اونم دقیقا همین وضعیت داره اونم به دوست دخترش گفته تا دو سه سال دیگه نمیام تا وض ...

خوب تو این ۲-۳ سال اگه خاستگار خوب‌اومد‌ از‌ دست‌ نده اگرم نیومد‌ که منتظر بمون .. 

1578