2726
خب منم واسه همین میگم بچه نیار چون اگه با این سیستمبخوای بزرگش کنی اونم میشه یکی مثل خودت وحس خودتو ...

اتفاقا همه میگن من بهترین مادر میشم چون مشکلاتی که خودم کشیدم نمیذارم اون بکشه 

من با وجود تو خوشبخترینم همسرم  
عزیزم این خانوم این کقت صبح روش نشده به برادر همسرش تماس بگیره اگه یکی دو ساعت دیگه بود حتما زودتر ا ...

آره عزيزم نصف شب نميتونستم بزارمش پيش مامانم اگر بد موقع نبود هردم باهاش ميرفتم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه علایمی داشتی عزیزم  وای من حالم خوبه ولی سرفه می‌کنم همش میگم نکنه آنفولانزا ست

اولش قفسه سینه ام گرفت دو روز بعد عفونت کرد تا بالای گلوم و تب و لرز گرفتم با سرفه های شدید عطسه زیاد نداشتم

2728
خوبه که انقدر دوستش داری و ازت حمایت می کنه         ولی شما بیشتر از اینکه دوستش ...

میدونم اینقد وابستگی خوب نیس. اما دسته خودم نیس اونقد خوب بوده و هسته که تمام جونیمو زندگیمو همه رو فداش کنم

استارتر ببخش تو تاپیک سوال میکنم خانما پسر منم 10 ماهشه ساعت 4 صبح یه کم تب داشت قطره دادم الان دیگ ...

اگه تبش قطع شده نه ولی مدام حواست باشه اگه بعد دو یا سه ساعت اثر قطره رفت و دوباره تب داشت اره ببر که خدای نگرده حاد نباشه

خدا همسرتونو برات نگه داره منم شوهرمو دوست دارم و عاشقشم شما ميدوني من چه حالي بودم گريه ميكردم براش ...

الهی فداتشم میدونم چقد نگرانی. اما زیاد خبرش بگیر حس نکنه الان گرفتی خوابیدی و بیخیالی. 

اگه تبش قطع شده نه ولی مدام حواست باشه اگه بعد دو یا سه ساعت اثر قطره رفت و دوباره تب داشت اره ببر ک ...

قطع شده بیدارم شد ماشالله سرحالم هست دیگه نمیدونم

مرسی که جواب دادی 😘😘

اگه تب داست حتما میبرمش بیمارستان

ميگه برم خونه ي مامانم چيكار منم من الان

برو خونه مامانت شیر بچه رو بده ویکم شیر خشک یا غذای کمکی که داره به مامانت بگو اماده کنه موقع بیدار شدن بچت بده خودت هم اگه خونت نزدیک سریع برگرد پیش همسرت ولی کاملا حواست باشه و رعایت کن یک وقت خدای نکرده مبتلا نشی

2706