2703
2553
من که نمیتونم تنها بفرستمش دق میکنم. خودشم حساس بعد هی میگه توحال بدمنو تنها گذاشتی. 

گفتم گلم بچه دار شدی اونوقت میفهمی ما چی گفتیم

ما ها همه عاشق همسرمونیم اما ی مرد بالغ قطعا میتونه از خودش مراقبت کنه اما ی بچه یک ساله ناتوان نیاز ب مراقبت و حمایت داره

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که نمیتونم تنها بفرستمش دق میکنم. خودشم حساس بعد هی میگه توحال بدمنو تنها گذاشتی. 

چون بچه نداری نفست ب نفسش بنده ، اگه بیاری دیگه نفست ب نفس بچه ات بنده ن بابای بچه، 

🐝🐜🐞🌳🌲🌴
2456
زنگ زدم بهش گفت آنفولانزا گرفته من چيكار كنم خدايا اگر خدايي نكرده بچم بگيره؟؟ميگه يا تو برو خونه ما ...

بره خونه مامانش اینا تو خونه بمونی برای جفتتون بهتره

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ات رو تغییر میدن
2714
بچه نیار لطفا فعلا بچه شوهرت خودتی 😫😂

من تو زندگیم فقط شوهرمو دارم. تنها کسی اذیتم نمیکنه پشتم درمیاد خودشه. هیچوقت بابودن کسی اینقد غرور نداشتم. مریض شه نمیتونم ولش کنم امونه خدا. چون زبونم لال طوزیش بشه من بی کس میشم 

من با وجود تو خوشبخترینم همسرم  
نه اما نفسم برای شوهرم میره. دق میکنم تنها توحال بد بره. بچه ام تنها میذارم اما باشوهرم میرم چون تما ...

این درسته              بعد از مدت ها یه کامنت خوب دیدم          این یعنی  زندگی خوبی دارید  تبریک میگم        (واقعا آفرین)
البته تنها گذاشتن بچه رو من باهاش مخالفم  و مطمئن خودت هم این کار رو نمی کنی        ولی     در کل نظرت در مورد همسرت رو دوست داشتم      >   واقعا آفرین

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
من تو زندگیم فقط شوهرمو دارم. تنها کسی اذیتم نمیکنه پشتم درمیاد خودشه. هیچوقت بابودن کسی اینقد غرور ...

خب منم واسه همین میگم بچه نیار چون اگه با این سیستمبخوای بزرگش کنی اونم میشه یکی مثل خودت وحس خودتو پیدا میکنه بی کسی و تنهایی  ، اندازه نگه دار که اندازه نکوست

یاد من باشد کاری نکنم که به قانون زمین بر بخورد
2706