2726
اگ بچه یساله رو با اینهمه ویروس تو فضای درمونگاه و بیمارستان میبرد باید میگفتی چطور دلت اومد علائم ...

من که نمیتونم تنها بفرستمش دق میکنم. خودشم حساس بعد هی میگه توحال بدمنو تنها گذاشتی. 

من با وجود تو خوشبخترینم همسرم  
نه اما نفسم برای شوهرم میره. دق میکنم تنها توحال بد بره. بچه ام تنها میذارم اما باشوهرم میرم چون تما ...

پس هیچوقت بچه نیار چون مادر خوبی نمیشی

یاد من باشد کاری نکنم که به قانون زمین بر بخورد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه اما نفسم برای شوهرم میره. دق میکنم تنها توحال بد بره. بچه ام تنها میذارم اما باشوهرم میرم چون تما ...

هر وقت بچه دار شدی حرفمو میفهمی غیر احساس مادرانه عقلم حکم میکنه که با وجود ویروس و انواع مرض هایی ک تو بیمارستانه بچه رو نبره بعدشم بنظرت با یه بچه یک ساله بیشتر دستو پاگیر نیست؟

من که نمیتونم تنها بفرستمش دق میکنم. خودشم حساس بعد هی میگه توحال بدمنو تنها گذاشتی. 

وقتي بچه طفل معصوم مريض بشه چطور آدم دلش مياد ببينش خدايي نكرده بهش سرم بزنن 

هروقت بچه دار شدی عزیزم بیا این پستتو ویرایش کن☺

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!
پس هیچوقت بچه نیار چون مادر خوبی نمیشی

پدربچه چی؟ اون حقش نیس تواین حال تنها بره. هرجورباشه بچمو 1ساعت خونه خواهری برادری میذارم باشوهرم میرم

من با وجود تو خوشبخترینم همسرم  

من از اولین نفراتی بودم که انفولانزا گرفتم اخرای مهر بود بیمارستانم نرفتم تا نصف ماه سینه ام پر عفونتت بود دکتر نرفتم نمیدونستم چمه چرک خشک کن خوردم و کلد استاپ تا خوب شدم اگه میمردم چی اصلا نمیدونستم فکر کردم سرماحوردم انقدر سرفه میکردم

وقتي بچه طفل معصوم مريض بشه چطور آدم دلش مياد ببينش خدايي نكرده بهش سرم بزنن 

شما توجه نکن عزیزم بهترین کارو کردی منی که پسرم ۱۸ ماهگی به خاطر تب تشنج کردو تا ۵ سالگی دق کردم تا خطر تشنج رفع شه بهت میگم خیلی مواظب کوجولوت باش این لوس بازی که وای جونم به شوهرم بنده وفلان وبیسار همون شوهر پاش بیفته همچینخانوموشو یادش میره

یاد من باشد کاری نکنم که به قانون زمین بر بخورد
2706