2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
چجوری دلت امد تنها بفرسی لباس گرم تن بچه ات میکردی میرفتی باهاش. اینجور مواقع باید به داداشش زنگ میز ...

عزیزم ببخشید میگم ولی بچش یک سالشه الان سلامتی بچش مهم تره بیمارستان پر  ویروس و مریضیه تو این شرایط این روزا گناه داره بچه یکساله بدنش ضعیف

یاد من باشد کاری نکنم که به قانون زمین بر بخورد
2714

زنگ زدم بهش گفت آنفولانزا گرفته من چيكار كنم خدايا اگر خدايي نكرده بچم بگيره؟؟ميگه يا تو برو خونه مامانت اينا بمون من بيام خونه يا من برم خونه مامانم اينا

استارتر اصلا بچتو نبر بیمارستان نگران نباش اونجا تاخوب نشده نمیفرستن خونه

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
چجوری دلت امد تنها بفرسی لباس گرم تن بچه ات میکردی میرفتی باهاش. اینجور مواقع باید به داداشش زنگ میز ...

اگ بچه یساله رو با اینهمه ویروس تو فضای درمونگاه و بیمارستان میبرد باید میگفتی چطور دلت اومد

علائم همسرشون انفولانزاس حتی بچه نباید با پدرش تو ی محیط باشه مبادا ویروس منتقل بشه😐

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!

سلام
بعد از اینکه از دکتر برگشت این موارد رو براش رعایت کن       >  دستور آقای دکتر خیراندیش هست      برای آنفولانزا
نسخه‌ی #آنفولانزا پاییز ۹۸
از زبان آقای دکتر حسین خیراندیش

۱. حجامت گرم كتف ١٤ مرحله
۲. حجامت گرم ريه ١٤ مرحله
۳. دوسين هر ٨ ساعت، ١ ق م
۴. نازيل هر شب ٣ تا ٥ قطره داخل بيني
۵. بخور نعنا
۶. روغن سياهدانه روي ملاج
۷. سـير و شـير يا شـير و پياز پخته شده، ١ ليوان شـير و ١ عدد پياز يا سـير هر ١٢ ساعت
۸. سـوپ گندم پخته شده با سبزيجات گرم و عرق يونجه
۹. حجامت قله ريه در صورت اختلال تنفـس
۱۰. حجامت احتقان ريه در صورت اختلال تنفـس
۱۱. حجامت عـام در صورت زمينه قبلي
۱۲. قليان عرق نعنا هر ٨ ساعت به مدت نيم ساعت

🔹حجامت گرم= بادکش

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
2706