1542
1480
چجوری دلت امد تنها بفرسی لباس گرم تن بچه ات میکردی میرفتی باهاش. اینجور مواقع باید به داداشش زنگ میز ...

عزیزم ببخشید میگم ولی بچش یک سالشه الان سلامتی بچش مهم تره بیمارستان پر  ویروس و مریضیه تو این شرایط این روزا گناه داره بچه یکساله بدنش ضعیف

یاد من باشد کاری نکنم که به قانون زمین بر بخورد

تغییر اساسی خانه ولی سریع و کم هزینه

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

زنگ زدم بهش گفت آنفولانزا گرفته من چيكار كنم خدايا اگر خدايي نكرده بچم بگيره؟؟ميگه يا تو برو خونه مامانت اينا بمون من بيام خونه يا من برم خونه مامانم اينا

1546
چجوری دلت امد تنها بفرسی لباس گرم تن بچه ات میکردی میرفتی باهاش. اینجور مواقع باید به داداشش زنگ میز ...

اگ بچه یساله رو با اینهمه ویروس تو فضای درمونگاه و بیمارستان میبرد باید میگفتی چطور دلت اومد

علائم همسرشون انفولانزاس حتی بچه نباید با پدرش تو ی محیط باشه مبادا ویروس منتقل بشه😐

بَـعضیا فِکر میکُنن بِبَخشید مِثلِ وایتکس میمونہ هَمہ چیو پاکـ میکنہ ولے نمیدونن بوش همیشہ میمونہ

سلام
بعد از اینکه از دکتر برگشت این موارد رو براش رعایت کن       >  دستور آقای دکتر خیراندیش هست      برای آنفولانزا
نسخه‌ی #آنفولانزا پاییز ۹۸
از زبان آقای دکتر حسین خیراندیش

۱. حجامت گرم كتف ١٤ مرحله
۲. حجامت گرم ريه ١٤ مرحله
۳. دوسين هر ٨ ساعت، ١ ق م
۴. نازيل هر شب ٣ تا ٥ قطره داخل بيني
۵. بخور نعنا
۶. روغن سياهدانه روي ملاج
۷. سـير و شـير يا شـير و پياز پخته شده، ١ ليوان شـير و ١ عدد پياز يا سـير هر ١٢ ساعت
۸. سـوپ گندم پخته شده با سبزيجات گرم و عرق يونجه
۹. حجامت قله ريه در صورت اختلال تنفـس
۱۰. حجامت احتقان ريه در صورت اختلال تنفـس
۱۱. حجامت عـام در صورت زمينه قبلي
۱۲. قليان عرق نعنا هر ٨ ساعت به مدت نيم ساعت

🔹حجامت گرم= بادکش

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
1432
اگ بچه یساله رو با اینهمه ویروس تو فضای درمونگاه و بیمارستان میبرد باید میگفتی چطور دلت اومد علائم ...

من که نمیتونم تنها بفرستمش دق میکنم. خودشم حساس بعد هی میگه توحال بدمنو تنها گذاشتی. 

من با وجود تو خوشبخترینم همسرم  
نه اما نفسم برای شوهرم میره. دق میکنم تنها توحال بد بره. بچه ام تنها میذارم اما باشوهرم میرم چون تما ...

پس هیچوقت بچه نیار چون مادر خوبی نمیشی

یاد من باشد کاری نکنم که به قانون زمین بر بخورد
نه اما نفسم برای شوهرم میره. دق میکنم تنها توحال بد بره. بچه ام تنها میذارم اما باشوهرم میرم چون تما ...

هر وقت بچه دار شدی حرفمو میفهمی غیر احساس مادرانه عقلم حکم میکنه که با وجود ویروس و انواع مرض هایی ک تو بیمارستانه بچه رو نبره بعدشم بنظرت با یه بچه یک ساله بیشتر دستو پاگیر نیست؟

1563
من که نمیتونم تنها بفرستمش دق میکنم. خودشم حساس بعد هی میگه توحال بدمنو تنها گذاشتی. 

وقتي بچه طفل معصوم مريض بشه چطور آدم دلش مياد ببينش خدايي نكرده بهش سرم بزنن 

هروقت بچه دار شدی عزیزم بیا این پستتو ویرایش کن☺

بَـعضیا فِکر میکُنن بِبَخشید مِثلِ وایتکس میمونہ هَمہ چیو پاکـ میکنہ ولے نمیدونن بوش همیشہ میمونہ
پس هیچوقت بچه نیار چون مادر خوبی نمیشی

پدربچه چی؟ اون حقش نیس تواین حال تنها بره. هرجورباشه بچمو 1ساعت خونه خواهری برادری میذارم باشوهرم میرم

من با وجود تو خوشبخترینم همسرم  
1547