2726
قطعی نمیتونم بگم ولی احتمالا اره اخه عکسشو یه ساله پیش گذاشته تو اینستا همه دیدن اما کسی چیزی نگفته

واویلا

چه پررو

به خواهرت بگو بزنه کبودش کنه

برای باردار شدن سوالی داشتین اگه بتونم کمکتون میکنم
اونقد حال میده با این دمپایی ابری ها یکی رو بزنی کلی میخندیم    

قبلا که هنوز دمپایی ابری نبود دمپایهاخشک وسنگین بودن فقط برای پرتاب خوب بودن .چون سنگین بود صاف میخورد به هدف 

خداحافظ.....🙌🙌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الهییییی عزیزم  شما هم جای خواهرم  فدای مهربونیای تک تک تون  من ۱۴ ساله این آرزو ر ...

فدات گلم 

چقد خوبه آدم بعد از چند سال زحمت نتیجه کارشو ببینه واقعا از ته قلبم برات آرزوی موفقیت میکنم ❤️😘

دیش دیرین دیرین ماشالا پیش گیرین گیرین ماشالا آی ماشالا 😁😅💃🕺💃🕺💃🕺💃
خخخخ مرسی فدات بشم ولی یه پسر بچه ی کوچیک هم دارم فعلا به خاطر اون نمیتونم برم مانتوی عیدممم ماه قبل ...

اوو پس مانتوی عیدتم خریدی😄 چه رنگیه؟ رنگ سال مهم نیس که ببین چی بهت میاد

آره با بچه کوچیک سخته چون خیاطی خیلی صبرو حوصله میخواد

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ات رو تغییر میدن
2728
الهییییی عزیزم  شما هم جای خواهرم  فدای مهربونیای تک تک تون  من ۱۴ ساله این آرزو ر ...

عزیزمممممممممم

خدا پشت و پناهت باشه

تو میتونی تلاش کن

برای باردار شدن سوالی داشتین اگه بتونم کمکتون میکنم
اوو پس مانتوی عیدتم خریدی😄 چه رنگیه؟ رنگ سال مهم نیس که ببین چی بهت میاد آره با بچه کوچیک سخته چون ...

مرسی گلممممم.گلبهیییی کم رنگ گرفتم ...خدایی هرسال دم عید میرم مانتو بگیرم چندساعت با همسرم مانتوسراها و مانتوفروشیها رو میچرخیم میگردیم اخرش با جنس به درد نخور پیدا میکنم یا دست از پا شکسته برمیگردیم تا فرداش دوباره بریم علاوه بر اون قیمتاس که واقعا اگه از  چیزی هم خوشم بیاد اتفاق افتاده به خاطر قیمتش عقب میکشم

این مانتومو با قیمت خیلی خوب گرفتم.

چقدرم بده ادم نتیجه کارشو بعد چندسال منفی ببینه

وای آره اونم هست منکه خودم سر هرکاری اصلا صبر ندارم دوست دارم زود نتیجه بگیرم به خاطر همین بیشتر تصمیمام نصفه کاره میمونه 

دیش دیرین دیرین ماشالا پیش گیرین گیرین ماشالا آی ماشالا 😁😅💃🕺💃🕺💃🕺💃
مرسی گلممممم.گلبهیییی کم رنگ گرفتم ...خدایی هرسال دم عید میرم مانتو بگیرم چندساعت با همسرم مانتوسراه ...

مبارکت باشه عزیزم

آره واقعا مانتو عید گرفتنم معضلیه، من دوساله مانتوهامو میدوزم چون مانتو خوب پیدا نمیکنم امسال گفتم برم خودم یاد بگیرم دیگه

مبارکت باشه عزیزم آره واقعا مانتو عید گرفتنم معضلیه، من دوساله مانتوهامو میدوزم چون مانتو خوب پیدا ...

به شما میگن خانم باهنر و باسلیقه انقدر از خانمی که از هر انگشتش یه هنر بباره خوشم میاد که حد نداره واسه منم دعا کن یه روز بتونم واقعا خیاطی کنم.

به شما میگن خانم باهنر و باسلیقه انقدر از خانمی که از هر انگشتش یه هنر بباره خوشم میاد که حد نداره و ...

ممنون عزیزم😍

ایشالا شما هم یه روز میرین دنبالش حرفه ای یاد میگیرین

فدات گلم  چقد خوبه آدم بعد از چند سال زحمت نتیجه کارشو ببینه واقعا از ته قلبم برات آرزوی موفقی ...

خدانکنه 

مرسی گلم قربانت😍😍😍😘

𖤐⃟♥️••.❀.ʏᴏᴜʀ ᴘʟᴀᴄᴇ ɪs ɪɴ ᴍʏ ʟɪғᴇجای تـو در جانِ مـن است..                      
2706