1600
1605

فروش خطوط رند ٠٩١٢ صفر و كاركرده... ارسال به سراسر ايران 09121000507

کلیک کنید

1522

از نظر چهره من.البته یکمی.

از نظر تحصیلات والبته اخلاق ایشون

آره بابا خیییلی راحت بدون آرایش رفتم پیشش

حیفه شوهرم بابا نشه.تصور اینکه یه دخترکوچولو با چشمای درشت و موهای مشکی یا یه پسرکوچولو که از تپلی دستاش مثل نون بربری شده، مامان صدام بزنه قند توی دلم آب میکنه.خدا همه تون رو حاجت روا کنه،میشه واسه رسیدن به آرزوم 1 دونه صلوات بفرستید؟

قيافه من

دارايى اون

فقط 35 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام صلوات ميفرستيد؟ 👈🏻 پسرم! من به تو ياد خواهم داد كه تو مرد بودن تو تنها اتفاقى بوده نه يك موهبت، اما تو وظايفى دارى، تو وظيفه دارى به من و پدرت احترام بگذارى و از ما سپاسگذار باشى فارق از همه ى گناهانمان، چون خون در رگ تو شيره ى جان ماست، وظيفه دارى دوستمان داشته باشى چون زمانى كه به دنيا بيايى ما تو را بيشتر از هرچيزى دوست ميداريم، مخصوصا من پسرم، من از خدا خواستم كه تو بيايى ، من چشم به راه تو بودم، من دوستت داشتم و بخاطرت با تمام دنيا جنگيدم، من سخت كار ميكنم كه تو در رفاه باشى، من از تمام جانم براى آرامش تو و وجودت مايه گذاشتم، مطمئنم روزى قدردان من خواهى بود و تكيه گاهم بعد از پدرم و پدرت خواهى شد، تو وظيفه دارى بعدها كه بزرگتر شدى تكيه گاه زنى باشى، مبادا آنگونه كه پدرت اشك مرا درمياورد اشكش را دربيارى! مبادا كارى كنى كه بعد از من زن ديگرى از شدت دلشكستگى جنون بگيرد، نميگذارم !!! من به تو ياد خواهم داد كه بايد از اخلاق مثل پدربزرگت باشى، كه همسرت و دخترت و من و پدرت بابت وجودت هر روز خدا رو شكر كنيم كه تو آمدى! پسرم پدرت اگر روزگارى با من بد كرد تو اجازه ندارى با او بد تا كنى، او اگر همسر بدى بود مطمئنم پدر خوبى خواهد شد. پسرم براى روزهاى طولانى من تو را در خواب ميديدم، نميگفتى چه كسى هستى حرفى نميزدى اما هرشب ميامدى از دور يا نزديك به مادرت نگاه ميكردى نميدانستم چه كسى هستى اما تنها در بغل من آرام ميگرفتى، روزهاى سختى كه با پدرت داشتم تو در خواب دست مرا گرفتى، الان چند روزيست كه در خواب من نميايى و من باور دارم تو اكنون در بيدارى و در جسم من هستى، من قسم ميخورم كه براى تو از جانم مايه بگذارم ولى از تو يك خواهش دارم، تو از پيش خدا ميايى، تو پاكى و روحت به لطافت گلبرگ هست، با آن دل كوچكت از خدا بخواه كه سالم و زود در بغل من و پدرت جاى بگيرى، پدرت هم اندازه ى من تو را دوست داشته باشد و با آمدنت پيوند مارا محكم تر و خوشبختى به زندگى ما بياورى، من تمام تلاشم را خواهم كرد اما بدان خوشبخت شدن تو اول به خوشبخت بودن خانواده ات ربط دارد، پس خواهش ميكنم براى پدر و مادرت دعا كن. دوست دار تو؛ مادر چشم در راهت
8
1523
تا حالا ندیدم کسی چشماش به اندازه من خوشگل باشه خودشم بخاطر همین عاشقم شده ...خودشم قیافش خوبه بیبی ...

اوه اوه یکی سقفووو بگیره

فقط 55 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:
1578