2726
عنوان

کتک خوردم زندگیم روهواست

1461 بازدید | 88 پست

امشب برای هزارپین بار ازشوهرم بشدددتت کتک خوردم تمتم بدنم دردمیکنه ی دختر۲۱ماهه دارم ک تمام وجودمه شوهرم معتاده و ازبچگی مشکل اعصاب ذاشته خداخونوادش لعنت کنه ک براش زن گرفتن اوایل مشکلمون اعتیادو ذس بزنش بود اما دوسالی میشه ک رازطه زناشوییمونم داره روز ب روز ازبین میره.طوری ک ودام روگوشیش فیلمای بده.امشبم سرهمین موضوع ک ب من توجه نمیکنه جامو ازش جداکردم دمترم هی میوپد تواتاق دمبال من و میگفت مامان بیا پیش بابا یا برعکسش.ک شوهرم اومد و تاتونست بم فوس داد و افتاد تو سرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حتما خونوادش گفتن زن بگیره درست میشه...اما نشد که هیچ..توام بدبخت شدی😢😔😔😔😔😔😔بمیرم..ای خدا خودت گره از مشکل این دوست عزیزم باز کن خداوندا😭

برام صلوات میفرستین که مشکلم حل شه؟😢😢😢توروخدا

خونوادم ازنظرمالی ضعیفن و ی خاهر مریض دارم ک کنترلش بشدت سخته و مامان بابام کاملا درگیرخاهرمن.من میخام طلاق بگیرم اما هیچ راهی ندارم کجا برم ن پولی پ پشتیبانی ن چیزی

حتما خونوادش گفتن زن بگیره درست میشه...اما نشد که هیچ..توام بدبخت شدی😢😔😔😔😔😔😔بمیرم..ای خدا خود ...

اره همین گفتن ک من بدبخت کردن.خدانکنه دوست عزیز تو رو خدابرام دعاکن خیلی بدبختم

بگیم جداشو میگی به خاطر بچه م نمیتونم

بگیم شکایت کن میگی میترسم بدتر لج کنه

بگیم برو خونه پدرت تا بیاد منت کشی میگی خانواده م حامی نیستن..‌بگیم چرا بچه اوردی میگی خدا داد بهمون...

تو بگو چی بگیم بهت؟

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2706