2703
2553
عنوان

نامردی...

231 بازدید | 10 پست

من آدمی ام که همیشه دیگران رو به خودم ترجیح دادم. دیگران یعنی خانواده ام، دوستام، همسرم، خانواده همسرم و .... 

اما تا حالا نشده حتی یک بار اینو تجربه کنم کسی منو به خودش ترجیح داده باشه...

خیلی حس بدیِ وقتی میفهمی همه تا یه جایی پشتتن و تو اکثر مواقع زندگیت تنهایی!

ولی خب فهمیدنش بهتر از نفهمیدنشه، حداقل به حماقتت خاتمه میدی...

شما چی؟ کسی رو دارین براتون از خودش بگذره؟ میشهبهم بگین براتون چیکار کرده؟

نه راستش 

بعید میدونم همچین کسی رو داشته باشم!

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه راستش  بعید میدونم همچین کسی رو داشته باشم!

متاسفم. برای خودم، برای شما و برای خدا که برای ما چیزی به اسم احساس قرار داده... چون جز زجر کشیدن چیزی از این احساس نصیب من نشده...

2720
به نظر من همه پدر مادرا بخاطر بچه هاشون از خودشون میگرذرن  ممنونم همچنین برای شما

برای من چنین اتفاقی نیفتاد متاسفانه 💔. اما خوشحالم برای شما اتفاق افتاد 

2714
میشه بپرسم چرا اگه جسارت نباشه

چون با اینکه مشکلاتم رو میدونن حمایتم نمیکنن جدا شم. منم به سرم زده بچه دار شم. راهنماییم کردن توی زندگیم ولی کنترل نه... همیشه هم میگفتن ما اعتماد داریم اما به نظرم از بیخیالیشون بود دیگه اعتماد تا کجا!!!!

چون با اینکه مشکلاتم رو میدونن حمایتم نمیکنن جدا شم. منم به سرم زده بچه دار شم. راهنماییم کردن توی ز ...

چرا وقتی مشکل داری میخوای بچه دار بشی؟ 

بابای منم خیلی بهمون اعتماد داشت برعکس الان شوهرم خیلی بد دله منم مشکل دارم 

اگه مشکلاتت خیلی زیاده به حرف کسی توجه نکن آدم یه بار زندگی میکنه نه صد بار 

چرا وقتی مشکل داری میخوای بچه دار بشی؟  بابای منم خیلی بهمون اعتماد داشت برعکس الان شوهرم خیلی ...

آخه با خودم میگم کجا برم اینهمه وسیله رو کجا ببرم. خیلی دنبال کار گشتم چیزی پیدا نکردم که نون و آب دار باشه همش حمالی با حقوقای کم. اخه دانشجوام هستم. کلا اوضاعم بهم ریخته اس میگم شاید بچه یه امیدی بشه برای زندگیم 😢