2703
2553
عنوان

کیا شوهراشون کابوس زیاد میبینه و با داد از خواب پا میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 694 بازدید | 26 پست
گناه داره به روش نیار آدم خیلی کوچیک میشه فقط ببرش دکتر یه دوره آرامبخش میده خوب میشه

نه بابا بخدا اینقدر نگران حالش میشم اصلا ب روش نمیارم فقط بهش میگم بیا برویم روانکاوی و هیپنوتیزم شو 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آخییی بنده خدا بخاطر همونه بهش برس ببرش روانپزشک

اره باید بریم پیش دکتر. تو کودکی سگ حمله کرده دیشبم خواب دید سگ بزرگ بهش حمله کرده 

یکم فوبیای سگ داره 

در حالی ک من خیلی سگ دوست دارم

اره باید بریم پیش دکتر. تو کودکی سگ حمله کرده دیشبم خواب دید سگ بزرگ بهش حمله کرده  یکم فوبیای ...

البته خاب سگ به شدت تعبیرش دشمن هست و خودم در دوران عقد دشمن داشتم که سعی داشتن زندگیمو خراب کنند خداشاهد هرشب خاب سگ میدیدم ولی دقیقا به محص تموم شدن دشمنیهاشون دیگه خواب سگ ندیدم 

البته چون میگی سگ بهش حمله کرده بخاطر همونه احتمالا

2720
اکثرا حمله ادمهای ناشناس و حیوانهای درنده است چطور میتونم بهش کمک کنم

همسرم سالهای آخر جنگ بدنیا اومد و حملات هوایی تو ذهنش موند، از همون زمان کابوس میدید و همیشه هواپیماهای عراقی بمباران می کردن و اون پسر کوچولویی که نمی تونست بدوه گیر میفتاد، متاسفانه کسی این کابوسها رو پیگیری نکرد، تا بامن ازدواج کرد، یروز بهش گفتم که دیگه بزرگ شده و ی مرد بالغه و لباس رزم میپوشه و میشینه پشت اون وسیله ای که باهاش هواپیماهای جنگی رو میزنند و نابودشون می کنه، کلی خندیدیم و بهم میگفت بابا الان که نه از هواپیماهاشون می جنگم نه حتی از جنگیدن با داعش، توی خوابم بچه م

گفتم ولی این مبارزه یادت باشه،بعد از اون شب وقتی کابوس می دید یواش کنارش لم نیدادم و دستم دو میذاشتم روی شونه هاش و آهسته آهسته هدایتش می کردم و بهش می گفتم پاشو، اونجا ی هواپیمای جنگیه، من و تو سوارش شدیم و همشونو فراری دادیم

دفعه بعد مثلا می گفتم نترس، من اینجام، همشونو به گلوله بستم، تموم شد

کوتاه می گفتم تا خیلی توی کابوس نمونه، هم کوتاه و هم همراه، کم کم  دیدم کابوسها فاصله گرفتند و بعد تموم شد، تا چند وفت پیش که یهویی  ی شب کابوس دید اونم بعد از مدتها که من باردار سدم، مامان شدم و نی نی بیشتر از یکسالشه

اگه بتونی با دونستن کابوسش، همراهی کنی، سریع و کوتاه و  کارا وبعد بیدارش کنی حتما جواب میده

همسرم سالهای آخر جنگ بدنیا اومد و حملات هوایی تو ذهنش موند، از همون زمان کابوس میدید و همیشه هواپیما ...

آخی چه ترفند جالبی زدی

منم ایندفعه یادم باشه ببینم میتونم اینطوری کمکش کنم. 

مرسی😊

البته خاب سگ به شدت تعبیرش دشمن هست و خودم در دوران عقد دشمن داشتم که سعی داشتن زندگیمو خراب کنند خد ...

نمیدونم خوابش تعبیر داره یا نه

بنظرم ترسهاشه ک تو خواب نمود پیدا میکنه

2714
آخی چه ترفند جالبی زدی منم ایندفعه یادم باشه ببینم میتونم اینطوری کمکش کنم.  مرسی😊

میتونی گلم

فقط یادت باشه کسی که کابوس می بینه تا سرحد مرگ ترسیده و اگه طول بکشه زبونم لال سکته هم ممکنه بزنه

پس آروم بغلش کن، و با مهربونی و بدون تلف شدن زمان، تو خواب مثل هیپنوتیزم هدایتش کن، مثلا بگو، نارس، غریبه نیست، منم، اومدم مواظبت باشم و بعد آروم دست لکش رو ثورتش و بیدارش کن و ی لیوان آب ولرم بده بهش

یا مثلا حیوونای درنده رو توی خوابش عوض کن، مثلا تو بیداری ی عرویک خرسی بخر و اسمسو بزار "ادی"

ادی رو شبا به شوخی کنار تختتون بزار مثل سگی که پایبن تخت صاحبش خوابیده

کم کم ادی تو ضمیر ناخودآگاهش نقش میبنده، دفعه ی بعد که خواب حیوان درنده دید و داد میزنه بپرس چی شده، اونم مثلا میگه گرگ، گرگ، بهش بگو نتری، کاربت نداره، ادی خرسه ست، دیدی ذهن تو خواب بازی می کنه؟ ذهنش قبول می کنه که ادی خرسه ست نه گرگ

بعد بیدارش کن و بگو ببین این ادی خرسه خودمونه، و بعد بگو آروم باس، آروم، بخواب و بهش امید بده که تنها نیست

کابوسها به مرور کمرنگ و بعد محو میشن ایشالا

میتونی گلم فقط یادت باشه کسی که کابوس می بینه تا سرحد مرگ ترسیده و اگه طول بکشه زبونم لال سکته هم م ...

مرسی از راهنماییت

دقیقا به حدی حالش تو خواب بد میشه ک میترسم اگه سریع بیدارش نکنم سکته کنه. ولی ایندفعه حواسم هست حتما کارهایی ک گفتی انجام میدم.😊😊