2726

هر از چند گاهی شوهر خوابهای بد میبینه و اونقدر تو خواب میترسه ک من وحشت میکنم

همیشه هم من بیدارش میکنم یعنی اگه ولش کنم همینجور خوابرو میبینه

شوهر من ازوقتي مشكل مالي پيداكرد خيلي كابوس ميبينه

‏احترام به عقاید یعنی من به محدودیت هایی که برای خودت گذاشتی احترام بگذارم نه به محدودیت هایی که میخواهی برای من بگذاری!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شوهر من 

یکم پیش رفتم بغلش کنم گفت نکن مریضم 😂😂😂

تو خواب بودا همش هزیون میگه طفلک یا تو خواب گریه میکنه یا دعوا 😕

میدونستی اگه لبخند بزنی نمیتونی نفس بکشی؟؟؟🤔🤔🤔                         شوخی کردم فقط می خواستم لبخند بزنی😊😉😜
موضوع کابوسهاش رو میدونی؟ اگه واست تعریف کنه می تونید باهمدیگه واسه دفعه بعد که خواب میبینه، به مرو ...

اکثرا حمله ادمهای ناشناس و حیوانهای درنده است

چطور میتونم بهش کمک کنم

من بابام اینجوریه یهو تو خواب داد میزنه خیلی بده 

البته من پریشب باهاش دعوام شد وکلی سرزنشش کردم و اونم با فکر مشغول خوابید وقتی نصفه های شب این جوری شد خیلی اعصابم از خودم خورد شد

چون این چیزا هم تو روحیش تاثیر داره

وااای من خودم اینجور بودم شوهرم لجی بود میگفت آخه مشکلی داری اگه هست بهم بگو

احتمالا شوهرت تو گذشتش یه شکستایی داشته چون خودم یه خاطرات تلخ دارم تو گذشتم بنظرم مال همونا بود بعد به طرز عجیبی سر پسرم که باردارشدم و زایمان کردم انگار طبعم عوص شد و دیگه بهیچ وجه اون خابا و حالتا سراغم نیومدم

شایدم طبع به شدت گرمم باعثش بود چون الان خیلییی سرد شدم

البته من پریشب باهاش دعوام شد وکلی سرزنشش کردم و اونم با فکر مشغول خوابید وقتی نصفه های شب این جوری ...

اره منم بابام اگه اتفاق بدی بیوفته یا فکرش درگیر باشه اینجوری  میشه مامانم هم از وقتی داداشم فوت شده اینجوری شده من جیگرم میسوزه براش 

مقصر خودتی اگه ی دوهزاری جلوت ادا تراول در میاره 😑
وااای من خودم اینجور بودم شوهرم لجی بود میگفت آخه مشکلی داری اگه هست بهم بگو احتمالا شوهرت تو گذشتش ...

اره تو گذشته سگ بهش حمله کرده اکثر خوابهاش تم حمله حیواناته

تازه چون تو خواب از خودش دفاع میکنه خیلی دست و پاشو تکون میده یا مشت میندازه یه بار تو خواب مشت زد ب کتفم

2706