1711
1707

هر از چند گاهی شوهر خوابهای بد میبینه و اونقدر تو خواب میترسه ک من وحشت میکنم

همیشه هم من بیدارش میکنم یعنی اگه ولش کنم همینجور خوابرو میبینه

شوهر من ازوقتي مشكل مالي پيداكرد خيلي كابوس ميبينه

‏احترام به عقاید یعنی من به محدودیت هایی که برای خودت گذاشتی احترام بگذارم نه به محدودیت هایی که میخواهی برای من بگذاری!

مامانا در مسابقه نان کید با جایزه های هیجان انگیز شرکت کنین

شوهر من 

یکم پیش رفتم بغلش کنم گفت نکن مریضم 😂😂😂

تو خواب بودا همش هزیون میگه طفلک یا تو خواب گریه میکنه یا دعوا 😕

میدونستی اگه لبخند بزنی نمیتونی نفس بکشی؟؟؟🤔🤔🤔                         شوخی کردم فقط می خواستم لبخند بزنی😊😉😜
1713
موضوع کابوسهاش رو میدونی؟ اگه واست تعریف کنه می تونید باهمدیگه واسه دفعه بعد که خواب میبینه، به مرو ...

اکثرا حمله ادمهای ناشناس و حیوانهای درنده است

چطور میتونم بهش کمک کنم

من بابام اینجوریه یهو تو خواب داد میزنه خیلی بده 

البته من پریشب باهاش دعوام شد وکلی سرزنشش کردم و اونم با فکر مشغول خوابید وقتی نصفه های شب این جوری شد خیلی اعصابم از خودم خورد شد

چون این چیزا هم تو روحیش تاثیر داره

وااای من خودم اینجور بودم شوهرم لجی بود میگفت آخه مشکلی داری اگه هست بهم بگو

احتمالا شوهرت تو گذشتش یه شکستایی داشته چون خودم یه خاطرات تلخ دارم تو گذشتم بنظرم مال همونا بود بعد به طرز عجیبی سر پسرم که باردارشدم و زایمان کردم انگار طبعم عوص شد و دیگه بهیچ وجه اون خابا و حالتا سراغم نیومدم

شایدم طبع به شدت گرمم باعثش بود چون الان خیلییی سرد شدم

1710
البته من پریشب باهاش دعوام شد وکلی سرزنشش کردم و اونم با فکر مشغول خوابید وقتی نصفه های شب این جوری ...

اره منم بابام اگه اتفاق بدی بیوفته یا فکرش درگیر باشه اینجوری  میشه مامانم هم از وقتی داداشم فوت شده اینجوری شده من جیگرم میسوزه براش 

مقصر خودتی اگه ی دوهزاری جلوت ادا تراول در میاره 😑
وااای من خودم اینجور بودم شوهرم لجی بود میگفت آخه مشکلی داری اگه هست بهم بگو احتمالا شوهرت تو گذشتش ...

اره تو گذشته سگ بهش حمله کرده اکثر خوابهاش تم حمله حیواناته

تازه چون تو خواب از خودش دفاع میکنه خیلی دست و پاشو تکون میده یا مشت میندازه یه بار تو خواب مشت زد ب کتفم

1717
گناه داره به روش نیار آدم خیلی کوچیک میشه فقط ببرش دکتر یه دوره آرامبخش میده خوب میشه

نه بابا بخدا اینقدر نگران حالش میشم اصلا ب روش نمیارم فقط بهش میگم بیا برویم روانکاوی و هیپنوتیزم شو 

آخییی بنده خدا بخاطر همونه بهش برس ببرش روانپزشک

اره باید بریم پیش دکتر. تو کودکی سگ حمله کرده دیشبم خواب دید سگ بزرگ بهش حمله کرده 

یکم فوبیای سگ داره 

در حالی ک من خیلی سگ دوست دارم

اره باید بریم پیش دکتر. تو کودکی سگ حمله کرده دیشبم خواب دید سگ بزرگ بهش حمله کرده  یکم فوبیای ...

البته خاب سگ به شدت تعبیرش دشمن هست و خودم در دوران عقد دشمن داشتم که سعی داشتن زندگیمو خراب کنند خداشاهد هرشب خاب سگ میدیدم ولی دقیقا به محص تموم شدن دشمنیهاشون دیگه خواب سگ ندیدم 

البته چون میگی سگ بهش حمله کرده بخاطر همونه احتمالا

اکثرا حمله ادمهای ناشناس و حیوانهای درنده است چطور میتونم بهش کمک کنم

همسرم سالهای آخر جنگ بدنیا اومد و حملات هوایی تو ذهنش موند، از همون زمان کابوس میدید و همیشه هواپیماهای عراقی بمباران می کردن و اون پسر کوچولویی که نمی تونست بدوه گیر میفتاد، متاسفانه کسی این کابوسها رو پیگیری نکرد، تا بامن ازدواج کرد، یروز بهش گفتم که دیگه بزرگ شده و ی مرد بالغه و لباس رزم میپوشه و میشینه پشت اون وسیله ای که باهاش هواپیماهای جنگی رو میزنند و نابودشون می کنه، کلی خندیدیم و بهم میگفت بابا الان که نه از هواپیماهاشون می جنگم نه حتی از جنگیدن با داعش، توی خوابم بچه م

گفتم ولی این مبارزه یادت باشه،بعد از اون شب وقتی کابوس می دید یواش کنارش لم نیدادم و دستم دو میذاشتم روی شونه هاش و آهسته آهسته هدایتش می کردم و بهش می گفتم پاشو، اونجا ی هواپیمای جنگیه، من و تو سوارش شدیم و همشونو فراری دادیم

دفعه بعد مثلا می گفتم نترس، من اینجام، همشونو به گلوله بستم، تموم شد

کوتاه می گفتم تا خیلی توی کابوس نمونه، هم کوتاه و هم همراه، کم کم  دیدم کابوسها فاصله گرفتند و بعد تموم شد، تا چند وفت پیش که یهویی  ی شب کابوس دید اونم بعد از مدتها که من باردار سدم، مامان شدم و نی نی بیشتر از یکسالشه

اگه بتونی با دونستن کابوسش، همراهی کنی، سریع و کوتاه و  کارا وبعد بیدارش کنی حتما جواب میده

1651