عنوان

خیلی دلم گرفته. بغضم نمیترکه

399 بازدید | 44 پست

من امروز خیلی روز بدی برام بود. هنوز از ظهر حالم جا نیومده . خونه مادرشوهرم با خواهرشوهرم دعوامون شد فحشو  فحش کاری. شوهر اون یکی خواهرشوهرم هم شروع کرد فحش دادن به من از اون طرفداری میکرد. دعوا رو خودشون شروع کردن با یه شوخی زشت. خواهرشوهرم رد شد زد پس سرم. الکی شوخی شوخی. و اینکه من هیچوقت شوخی ندارم  احترام گذاشتم بهش. شوهرمم پشتم درومد  ..... دلم میخواد یه کاری کنم. خسته شدم از این همه بی احترامی دیدن. دلم میخواد گریه کنم. اشکم نمیاد. هرچی هم گفتن من جوابشونو دادم میگفتم خودتیو  همه کست. ولی همش دعوا راه میندازن  با من. بعدشم میگن این با همه مشکل داره. کاش میتونستم برگردم به عقب. این ازدواجو نمیخواستم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شوخی الکی. اون هفته هم بهم گفت ادا تنگا رو نیار 

وااا باورم نمیشه چرا همون هفته متوجه نشدی باید کات کنی رابطتو باهاش.حیلی محکم زد یا اروم و ب شوخی شاید تو خیلی حساس و تخسی 

من دختر عمم سر هیچو پوچ میپره ب مادر شوهر و خواهر شوهرش

حالا که شوهرت پشتت بوده نگو کاش باهاش ازدواج نمیکردی بخاطر یه عده نفهم کام خودتو تلخ نکن

پشتم بود ولی کسی از خانوادش ازش حساب نمیبره. انقدر فحش خوردم امروز. دلم خیلی شکسته. داشتم بچه شیر میدادم. سینم دهنش بود طفلک بچم

وااا باورم نمیشه چرا همون هفته متوجه نشدی باید کات کنی رابطتو باهاش.حیلی محکم زد یا اروم و ب شوخی شا ...

قهر بودم باهاش  محل نمیذاشتم بهش از اون هفته. آروم و  حالت شوخی زد. و گردنمو گرفت. ولی من هیچوقت شوخی نکردم.

2706