2726
عنوان

امروز رفتيم مهمونى

| مشاهده متن کامل بحث + 1085 بازدید | 89 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

توی ماشین تنها شدی باید در رو قفل میکردی

نکته بعد اینکه حتی سیر هم بودی غذا رو میگرفتی تا خرجش بره بالا حساب دستش بیاد

نکته بعد همسر خاهر شوهرت کجا بود که مهمونی نیومده بود و اینکه مگه مسافرته که تو ماشین کباب خوردن؟؟؟؟ اخه کباب رو تو مسافرتم نمیشه تو ماشین خورد ساندویج که نیست کثیف کاری و چرب 

2728
إينو يادم رفت بگم.وقتى مادر شوهرم پياده شد.شوهرم جلو خواهرش برگشته به من ميگه از ادكلن خوشت اومد؟گفت ...

میگفتی عجب تفاهمی منم خوشم میاد شوهر منم گاهی حتی میریم برای خرید اول خریدای مادرش راانجام میده بعدخریدای من 

منم بهش احترام میذارم تازه توی خریدش کمکش هم میکنم.مردها همیشه مادرشون در اولویتن

برای حاجتم ۳صلوات بفرستید
من نفهمیدم مگه مهمون نبودین شما دوباره بعداز مهمونی رفتن کباب هم کوفت کردن یه دفعه بیان منم بخورن دی ...

بله دقيقا همينجور بود😐نهار بعدشم چاى و شيرينى و ميوه.بعدشم لبو باز موقع برگشتن گشنه بودن

حالا یه چیزی بگم من از همه بدبین ترم ،احساس میکنم خواهر شوهر استارتر میخواسته به یه بهونه ای داداشش و بکشه تو خونه یه حرفی داشته نمیخواستم جلوی اسی بگه ،سایه مایه بهانه بوده 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌
واقعا حرفتون و قبول دارم ولى حيف كه اين مغز بيخودم ميگه جمع كن واسه زندگيت

تو با قاشق جمع کنی شوهرت با ملاغه پخش کنه😐

کاربر قبلیمو یکی از آشناها شناخت حذف کردم    

بعدش خواهرشوهرم خونه مادرشوهرم ازمن انتظار کلفتیشو داشت .گفت جاریت چطور میشوره میپزه تو هم بشور بپز .

بعدشم گفت الان زن 200 تومنه ..بعدش گفت اگه یکی پول شوهرتو میخوره تو کاریت نباشهبعدا جبران میکنن (در حالی که دروغ میگفت چون جاریم بهم گفت برادرشو خورد سیر نشد حالا نوبت شوهر توعه ) 

بعدشم شوهرم پول تو جیبی هم میذاشت توی جیبش .

یه زبون هم داره به چه درازی .

الان باهاش قطع رابطه کردم .اما شوهرم میدونم یواشکی براش پول و...میفرسته .جاریم خبر داد بهم .

گفت زنگ میزنه پول میخواد اینا هم میفرستن 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
خوب شوهرتون یه مرده در جایگاه یه مرد میشد به خواهرش بگه نمیخرم خودت بخر یا خودت برو تو خونه من نمیام ...

من از همسرم گله ندارم.خواهر شوهر و درك نميكنم كه اينقدر توقع داره!!!حالا اون مساله خونه رو حق داشت ولى بقيه...

بله دقيقا همينجور بود😐نهار بعدشم چاى و شيرينى و ميوه.بعدشم لبو باز موقع برگشتن گشنه بودن

ازبس خوردن معدشون گشاد شده😐

کاربر قبلیمو یکی از آشناها شناخت حذف کردم    
شوهرم ازم پرسيد ولى چون واقعا ميل نداشتم گفتم برام نگيره

والا منم بودم‌میل نداشتم ،خواهر شوهرت ندید بدید بازی درآورده، والا هر چقدر هم بچه ش هوس کنه میگه با شه مامان شب با بابا میریم کباب می خوریم نه اینکه بگه دایی بخره

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌

من امروز خیلی روز بدی برام بود. هنوز از ظهر حالم جا نیومده . خونه مادرشوهرم با خواهرشوهرم دعوامون شد فحشو  فحش کاری. شوهر اون یکی خواهرشوهرم هم شروع کرد فحش دادن به من از اون طرفداری میکرد. دعوا رو خودشون شروع کردن با یه شوخی زشت. خواهرشوهرم رد شد زد پس سرم. الکی شوخی شوخی. و اینکه من هیچوقت شوخی ندارم  احترام گذاشتم بهش. شوهرمم پشتم درومد  ..... دلم میخواد یه کاری کنم. خسته شدم از این همه بی احترامی دیدن. دلم میخواد گریه کنم. اشکم نمیاد. هرچی هم گفتن من جوابشونو دادم میگفتم خودتی  همه کست. ولی همش دعوا راه میندازن  با من. بعدشم میگن این با همه مشکل داره

2706