1542
1605
عنوان

امروز رفتيم مهمونى

| مشاهده متن کامل بحث + 1040 بازدید | 89 پست
من از همسرم گله ندارم.خواهر شوهر و درك نميكنم كه اينقدر توقع داره!!!حالا اون مساله خونه رو حق داشت و ...

ببین از یه بعد دیگه نگاه 

خواهر شوهرت چون پولداره و پول به دست کباب براش چیزی نیس فک میکنه برای شما هم پول خرده میفهمی چی میگم شاااید بی قصد و عرص بگه چون مسایل مالی براش اهمیت نداره 

مثلا برای شما یه دونه کیک بی ارزشه اگه بخای به مادرت یا خواهرت میگی بخره اینم مثلا۲هزار تومن چیزی نیست خواهرشوهرتم میگه حالا دو دست کباب مثلا۵۰هزار تومن چیزی نیس چرا نتونه بخره

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

درسته ولى اينم از بى تدبيريشه

نههه اصلا براش مهم نیس که بخواد بهش فکر کنه یه موضوع خیلی خیلی ساده 

برای شما مهمه این ۵۰تومن پس اندازه شاید بارها دلتون کباب بخواد و نخورید ولی اون این فکرا را نداره

شاااید بهش بگی کلی هم تعجب کنه 

اینکه رفته داخل خونه رو نگاه کرده که اصلا کار درستی بوده در مورد کباب هم شما خودت بد کردی باید برا خ ...

واقعا همينطوره😔ولى چه كنيم كه از طرفى هم مخارج زياد و درآمد كم ديوونمون كرده.ميترسم خرج كنم و كم بيارم

خوب یعنی انتظار  داشتین وقتی گفته سایه دیدم همسرتون پیاده نشه و بگه به من چه؟اصلا خواهرش نه همس ...

نه عزيزم.ولى أولا كه خونشون دوريين و آژير داره كسى نميتونه بره.دوما كه هنوز تو كوچه و بود و خطرى تهديدش نميكرد.سوما كه شوهرم حداقل يه نگاه به من مينداخت و ميرفت!كلا من و فراموش و كرد اون لحظه!

توی ماشین تنها شدی باید در رو قفل میکردی نکته بعد اینکه حتی سیر هم بودی غذا رو میگرفتی تا خرجش بره ...

همسر خواهر شوهرم اومده بودن مهمونى ولى كار داشتن زودتر برگشتن.بعدش اين كبابى ازوناست كه بيرون بر هستش فقط.

واقعا همينطوره😔ولى چه كنيم كه از طرفى هم مخارج زياد و درآمد كم ديوونمون كرده.ميترسم خرج كنم و كم بي ...

مطمئن باش همیشه ما زن ها دیوونه میشیم بیشتر حساب کتاب میکنیم کمتر خرج میکنیم از خودمون میزنیم ، مرد ها هم میبینن درامدشون کافیه زندگی میچرخه خانوم اعتراضی نداره فکر میکنن همه چی خوبه و اونا راضین و هر چی بمونه خرج اطرافیانشون میکنن که ازشون توقع دارن

1432