2733
2734
عنوان

تاپیک نه به فالگیری در نی نی سایت

236 بازدید | 30 پست

خدایی چه وضعشه من خودم برای اولین بار و از روی کجکاوی توی دوتاشون شرکت کردم..ولی بعضیا انگار استغفرالله استارتر های این تاپیک ها خدا هستن و  داره آیندشونو میگه و تعیین میکنه 

اینم بگم تعدادی از افراد محترمی که اینکارو میکنن قصد بدی ندارند اما از وقتی که مدام تو پربازدیدها باشه میشه شروع منبع درآمد یک عده کلاهبردار که ممکنه پیداشون شه..

حتی یک بار هم خودمو مجاز نمیدونم شرکت کنم توی این بحثا شما هم اگه با من موافقین دیگه شرکت نکنید

واقعاحرفت درسته

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به اضافه تاپیک های حس ششم که واقعا خیلی خنده داره و از اون خنده دار تر خانمایی که بدو بدو میان سوال میپرسن آیا به عشقم میرسم ؟ آیا حامله ام ؟؟؟ حس میکنم سواد ۷۰ درصد این اعضا زیر دیپلمه

پرواز ✈ ورزش🏊‍♀️  سفر 🌏  تئاتر 🎭   سینما 🎬   کنسرت🎸
2731
به اضافه تاپیک های حس ششم که واقعا خیلی خنده داره و از اون خنده دار تر خانمایی که بدو بدو میان سوال ...

واقعااینامسخره ن

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

دمت گرم، اما مشکل اینه که ده نفر پیدا نمیشن برای این جور تاپیکها گزارش بزنن!

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2738

خدایی شورشو دراوردن

حس ششم و فال و خیانت و مادرشوهر و خواهرشوهر!!

تایه تاپیک فانم پیدامیشه میترکونن

(من هنوز سر دکتره ک ترکید داغ دارم😂😂)

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝

به نطرمنم خنده داره

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2706