2733
2734
عنوان

شوهرم خونه رو زده به نام مادرش

2052 بازدید | 57 پست

همون موقع ک ازدواج کردیم از ترس اینکه خونه رو از چنگش در نیارم سریع زد ب نام مادرش بعدش گف بخاطر کارای حقوقی اداری اینکارو کردم خونه یک و نیم میلیاردی زده ب نام مامانش هروز خدا خرجشون میکنه و پول میریزه ب کارتشون اونوقت من حتی هزارتومن پس انداز ندارم دیروز گفتم 6ماهه بازار نرفتم هیچی برا خودم بخرم گف ندارم حقوقمو ندادن حقوقش ماهی 8میلیونه!منت میذاره ماهی 3میلیون خرج تو و خورد و خوراک این خونه میکنم

اون سریم ک وام منو یواشکی داد ب خواهرش دلم خوش بود پول میاد دستم ک میتونم کاری واسه خودم دست و پا کنم بتونم کم کم مستقل بشم بعدم طلاق زهی خیال باطل😔چیکار باید بکنم

اگه این زندگی باشه اگه این سهمم از دنیاست من از مردن هراسم نیست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چه مسخره ! این چه زندگیه مشترکیه اخه

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2738

کاری نداره

توهم بگو به وکالت بلا عزل ازش باید بگیرم بدای خونه

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
2706