2733
2734
عنوان

زینک و بیش فعالی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4384 بازدید | 32 پست
رشد  موهاش خوبه دختر من هم ناخنش هم موهاش رشدشون خیلی کمه و وزنش خیلی مایینه ۱۱ ماهشه ۷ کیلویه

قدش چنده

وزنش زیر نموداره که! زینک بهش میدی؟

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه روز در میون به پسرم میدم اشتهاش خیلی زیاد میشه دخیلی هم شیطونه شاید به خاطر اینه پس بش ندم دیگ ...

اره بعضی بچه ها دچار بیش فعالی میشن

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
فک نکنم ربطی ب زینک داشته باشه!یعنی یه قلوپ زینک میخوره انرژی قابل توجهی بهش میرسه نمیتونی کنترلش کن ...

اره به دکترش گفتم گفت بعضی بچه ها همینجوری میشن! دوزش رو کمتر کرد

2728
آره منم دو روز دادم دیگه نمیدم اصلا انگار حرف حالیشون نمیشه دیگه در و دیوار بالا میرن

شانس ما هس دیگه! رو همه ی بچه ها اثر بیش فعالی نمیذاره

بعنی خطر داره 

نه خطر نداره ولی باید اعصاب فولادی داشته باشی که بچه رو تحمل کنی

2738
قدش چنده وزنش زیر نموداره که! زینک بهش میدی؟

وزنش خیلی کمه هیچی نمیخوره اینقد بد غذاست کلافه شدم دهنشو به زور باز نمیکنه اینقد زورکی بهش غذا دا م انگار عصبی شده غذا میبینه گریه میکنه

کاربر جدید نیستم از ۹۴ عضو سایتم اما چند باری ترکیدم خواهشا نگید عضویت مبارک چون خودم باید به خیلیا بگم با تچکر 👍👍🙃🙃😁😁
دکتر بردیش؟ آزمایش نداده؟

چرا همه چیش نرماله فقط بد غذاست هر چیدم تف میکنه 😩😩😩

کاربر جدید نیستم از ۹۴ عضو سایتم اما چند باری ترکیدم خواهشا نگید عضویت مبارک چون خودم باید به خیلیا بگم با تچکر 👍👍🙃🙃😁😁
رشد  موهاش خوبه دختر من هم ناخنش هم موهاش رشدشون خیلی کمه و وزنش خیلی مایینه ۱۱ ماهشه ۷ کیلویه

رشد موهاش خوبه از بدو تولد پرمو بود ۱۳ماهشه۹کیلوعه

هوشش زیاده نمیدونم از اثرات زینک و تغذیه مونه یا نه

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃
وزنش خیلی کمه هیچی نمیخوره اینقد بد غذاست کلافه شدم دهنشو به زور باز نمیکنه اینقد زورکی بهش غذا دا م ...

دقیقا ایراد کارت همین زورکی غذا دادنه و به قول دکتر دخترم این خودش کودک آزاری محسوب میشه

ولش کن به حال خودش غذای انگشتی مثل قلقلی یا سیب زمینی سرخ شده درست کن ظرف عروسکی جدید هم بخر بذار جلوش! اصلا نگو بخور یا نخور! کم کم خودش کشیده میشه سمت غذا

دقیقا ایراد کارت همین زورکی غذا دادنه و به قول دکتر دخترم این خودش کودک آزاری محسوب میشه ولش به حال ...

بخدا سیب زمینی ابپز و واسش با کره قلقلی درست میکنم 

گوشت و قلقلی درست میکنم ماکارونی میزارم 

سیب زمینی سرخ شده 

زرده تخم مرغ یا بلدرچین 

میشمرم میزارم مثلا اهمیت ندم دوساعت بعد میبینم پخش و پلا شده اما همون اندازست یه سری دکتر بستریش کرد با سرم جون بگیره مولتی هم دا م همینه 

2706