2733
2734
عنوان

زینک و بیش فعالی؟

4384 بازدید | 32 پست

بچه های شما هم وقتی می خورن بیش فعال میشن؟

دختر من که خیلی خیلی غیر قابل کنترل میشه

یه کم کمخون بود و خیلی بدغذا و لاغر! دکتر فروگلوبین تجویز کرد داخلش زینکه! نمیشه بهش ندم

شوهرم میگه تو را به خدا ولش کن بهش نده اصن

نکته:

بیش فعال: فعالیت بیش از حد

پیش فعال: انجام کارای زودتر از سن شون!

پس به جای بیش فعال نگین پیش فعال! اخه خیلی شنیدم اشتباه میگن😂

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فک نکنم ربطی ب زینک داشته باشه!یعنی یه قلوپ زینک میخوره انرژی قابل توجهی بهش میرسه نمیتونی کنترلش کنی؟!مگه برنامه کودکه!

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃
2728

دکتر دخترمم شربت زینک داده بهش ۱۲ ساعت ۲/۵سی سی  امروز شروع کردم 

کاربر جدید نیستم از ۹۴ عضو سایتم اما چند باری ترکیدم خواهشا نگید عضویت مبارک چون خودم باید به خیلیا بگم با تچکر 👍👍🙃🙃😁😁
پیش فعال مگه بده،؟؟؟؟خوبه کار بیشتر از سنشون انجام بدن ک

نه اختلال نیس ولی مثلا بچه ای که سینه خیز نمیره و یهو شروع میکنه چهار دست و پا رفتن تحقیقات نشون داده کلاس اول دچار اضطراب میشن!

این یه نمونه اش هس👆🏻

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2738
من ب دخترم زینک میدم هر روز مثل بقیه بچه هاست

چقدر خوب! ولی دختر من واقعا اژدها و هیولا میشه و غیر قابل کنترل

آها چ جالب  من کلا شربت زینک میدم میگن واس مو و ناخن خوبه

اره خیلی مخصوصا موهاشون و البته رشد قد

من ب دخترم زینک میدم هر روز مثل بقیه بچه هاست

رشد  موهاش خوبه دختر من هم ناخنش هم موهاش رشدشون خیلی کمه و وزنش خیلی مایینه ۱۱ ماهشه ۷ کیلویه

کاربر جدید نیستم از ۹۴ عضو سایتم اما چند باری ترکیدم خواهشا نگید عضویت مبارک چون خودم باید به خیلیا بگم با تچکر 👍👍🙃🙃😁😁
دکتر دخترمم شربت زینک داده بهش ۱۲ ساعت ۲/۵سی سی  امروز شروع کردم

چن وقتشه

2706