2726
عنوان

زینک و بیش فعالی؟

4351 بازدید | 32 پست

بچه های شما هم وقتی می خورن بیش فعال میشن؟

دختر من که خیلی خیلی غیر قابل کنترل میشه

یه کم کمخون بود و خیلی بدغذا و لاغر! دکتر فروگلوبین تجویز کرد داخلش زینکه! نمیشه بهش ندم

شوهرم میگه تو را به خدا ولش کن بهش نده اصن

نکته:

بیش فعال: فعالیت بیش از حد

پیش فعال: انجام کارای زودتر از سن شون!

پس به جای بیش فعال نگین پیش فعال! اخه خیلی شنیدم اشتباه میگن😂

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فک نکنم ربطی ب زینک داشته باشه!یعنی یه قلوپ زینک میخوره انرژی قابل توجهی بهش میرسه نمیتونی کنترلش کنی؟!مگه برنامه کودکه!

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃
2728

دکتر دخترمم شربت زینک داده بهش ۱۲ ساعت ۲/۵سی سی  امروز شروع کردم 

کاربر جدید نیستم از ۹۴ عضو سایتم اما چند باری ترکیدم خواهشا نگید عضویت مبارک چون خودم باید به خیلیا بگم با تچکر 👍👍🙃🙃😁😁
پیش فعال مگه بده،؟؟؟؟خوبه کار بیشتر از سنشون انجام بدن ک

نه اختلال نیس ولی مثلا بچه ای که سینه خیز نمیره و یهو شروع میکنه چهار دست و پا رفتن تحقیقات نشون داده کلاس اول دچار اضطراب میشن!

این یه نمونه اش هس👆🏻

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
من ب دخترم زینک میدم هر روز مثل بقیه بچه هاست

چقدر خوب! ولی دختر من واقعا اژدها و هیولا میشه و غیر قابل کنترل

آها چ جالب  من کلا شربت زینک میدم میگن واس مو و ناخن خوبه

اره خیلی مخصوصا موهاشون و البته رشد قد

من ب دخترم زینک میدم هر روز مثل بقیه بچه هاست

رشد  موهاش خوبه دختر من هم ناخنش هم موهاش رشدشون خیلی کمه و وزنش خیلی مایینه ۱۱ ماهشه ۷ کیلویه

کاربر جدید نیستم از ۹۴ عضو سایتم اما چند باری ترکیدم خواهشا نگید عضویت مبارک چون خودم باید به خیلیا بگم با تچکر 👍👍🙃🙃😁😁
دکتر دخترمم شربت زینک داده بهش ۱۲ ساعت ۲/۵سی سی  امروز شروع کردم

چن وقتشه

2706