2726

سلام همسرم درخواست انتقالی از اص به تهران دادن که متاسفانه هی چوب لای چرخ میزارن.از طریق نماینده مجلس اقدام کردیم ولی هنوز با مشکل مواجهیم.به نظرتون چقدر میتونه حرف ایشون کار ساز باشه؟؟

کارمند بانکن

خیلی اصلا نامه نماینده ببری حله چجوری مشکلتون حل نشده تا حالا

ادما میتوانند هرجور که دوست دارند زندگی کنند بشرط اینکه باعث اسیب ب زندگی بقیه نشه..کاش بشه بریم ی جایی که بخاطر دیگران راه رسم زندگیم عوض نکنیم .. ...ب امید  روزی این سرزمین جای بهتری شود برای زندگی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اگه بخواد دوره بعدم رای بیاره شده  خشتکشو پاره میکنه و اینکارو برای شوهرت انجام میده 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
خیلی اصلا نامه نماینده ببری حله چجوری مشکلتون حل نشده تا حالا

والا ما به دلیل بیماری من اقدام کردیم برای جاب جایی اما از اداره هی نامه میاد که مستندات بیماری رو میخوان و چون من بیماری اعصاب هست و در بیمارستان تحت درمانم و مطب نیست کلا بیمارستان چون شلوغه هیچ بیماری پرونده نداره ،واسه همینم من هیچ مدرکی ندارم از بیماریم .فقط دو بار دکترم نامه داده که گواهی نیدم ایشون به دلیل افسردگی باید محل سکونتشون عوض بشه اما اونا مدرک میخوان متاسفانه