2410
2553
عنوان

شوهرتون براتون تعیین تکلیف می‌کنه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 809 بازدید | 52 پست

نه اجازه نمی گیرم فقط بهش میگم که دارم میرم تو چندسال زندگی اخلاق همدیگه دومیدونیم وخودمون رعایت می کنیم یه چیز هایی رو ،یه جاهایی هم ممکن برم ولزومی نبینم بخوام بهش بگم درکل استقلال دارم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
اختلاف سنیتونو میگی؟از اولم همینجوری بوده؟

اختلاف سنیمون ۴ سال 

بله ولی چون زود ازدواج کردم و خانوادم هم گیر بودن اوایل اذیت نمی‌شدم زیاد انگار عادت داشتم ولی الان. که سنم هی بیشتر میشه واسم آزاردهنده شده،یه جورایی هم اطرافیانم رو میبینم چقدر آزادانه و مستقلن بیشتر به چشمم میاد و اذیت میشم 

بستگی به سن و سال نحوه اشنایی و خیلی چیزای دیگه داره

سوالم این که قبل ازدواج راجع به چی حرف میزنید که بعدا تو این مسائل اساسی به مشکل میخورید?

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
2714
من دوساله تنها حتا تا سوپری نرفتم.

جالب اینجاس قبل عقد دوست بودیم میدونست از صب تا شب سرکارم با مردا سر و کله میزنم دانشگاه خارج از شهر میرم و کاری نداشت.روز بروزم بدتر میشه

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘
اوه فراوان گیر میده شوهر من حالا کتک هم میزنه  ولی طرف خودش هیچی نمیگه  خ خواهرام  سا ...

وااای چه بد ،نه شوهر من دست به زن ندارن خداروشکر ولی خیلی گیرای بیخود میده 

2706