2726
عنوان

اگه به سونوگراف بگم که.....

112 بازدید | 11 پست

فردا میخوام برم سونوگرافی ببینم کیستم رفته یا نه میشه بهش بگم کبدم رو هم سونو کنه ببینه کبدم چربه یا نه هزینه ش رو هم میدم .یا حتما حتما دکتر باید بنویسه من فقط میخوام زبونی بگه کبدم مشکل داره یا نه آیا بدون دستور پزشک سونوگراف میتونه غیر از کیستم کبدم رو هم ببینه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یاد دکتر مامانم افتادم.که عمل باز معده انجام داده بود .دکترش که از اتاق عمل اومد بیرون رفتیم پیشش گفتیم چطور بود عمل.گفت عالی بود روده ها رو شستم و مرتب کردم.کبدم یه ماساژی دادم.  

منم میگم خب پولشو میدم اونکه میخواد رحممو ببینه یه ذره هم بالاترو ببینه که چیزی نمیشه

عزیزم بحث پول نیس شاید باید ی تایم خاصی ناشتا باشی یا ی غذای خاصی نخوری فقط بحث پولش نیس ک گلم میخای نتیجع درست بگیری

هر لحظه ای که به چیزی که مردم فکر می کنن اهمیت بدی، همون قدر از خودت دور میشی…

چون تعرفشون فرق داره و سونوی شکم لگن یهو خیلی گرونتره شاید اولشبگی یا زنگ بزنی بپرسی بهتر باشه ، چون تفاوت قیمتیش خیلی زیاده 

سونوی معمولی ۸۰ باشه ، شکم و لگن که چربی کبدم می گه ۲۵۰-۲۸۰ هستش

خوشبختی یعنی دوتا پسر کوچولو‌ تو خونت داشته باشی ❤️

من ی سونوگرافی میرم انقد مهررررربون 

یکشنبه برا کلیه م رفته بودم هم تخمدان هم رحم هم کبدمو هم نگاه کرد گفت تااینجا اومدی بزارببینم مشکلی نداری بااینکه دکتر فقط کلیه نوشته بود

آرزوییم این است آنقدر سیربخندی که ندانی غم چیست ❤
عهه پس بگم ممکنه قبول کنه محدودیت نداره

اره بگو بستگی ب پزشک داره

من ی دکتر زنانی میرفتم انقد گدا بود پول دستکش معاینشم جدا حساب میکرد اما بعضی پزشکا خیلی خوبن

آرزوییم این است آنقدر سیربخندی که ندانی غم چیست ❤