1600
1605

ما یه ماهه از تهران اومدیم بندر عباس واسه زندگی...

25سالمه کسی رو نمیشناسم اینجا.😞😞

کسی هم سن و سال من هست؟😍😍😍

بیاین همو پیدا کنیم . با هم دوست شیم.😉😉😉😉

خوشبحالت اونجا زندگی میکنی😞

خدایا خودت کمک کن خانوم خوبی باشم خدا از خودت میخام کمکم کنی خدا خودت کمکم کن خدا فقط خودت              دوستان اگه دوس داشتین صلوات                            بفرستین برای آرامش زندگیم ممنون                            🙂☺🙂☺🙂☺🙂☺🙂☺🙂☺                             

من ۲۵سالمه یساله از بندر عباس اومدیم شهرمون،خیلی واسم سخت بود دوری خانواده ابو هواش ولی الان ک برگستم دوست دارم برم باز بندر خیلی خوب بود از همه لحاظ حس میکنم زندگیم پاشید اومدم

دوقلوهام به دنیا اومدن😍واسه سلامتیه خودم دعا میکنی؟دعا کن خوب شم مریضی خطرناکی نباشه بمونم بالاسر بچه هام😔

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1432
من ۲۵سالمه یساله از بندر عباس اومدیم شهرمون،خیلی واسم سخت بود دوری خانواده ابو هواش ولی الان ک برگست ...

مندشدیدا سرمایی ام و ابوهواش واسم خوبه ...رطوبتشو دوس دارم.پایتخت اقتصاد ایرانه ...واسه اقتصاد عالیه

ولی از خیلیا شنیدم خاکش بدجور دامن گیره

انگار دامن شما رو هم گرفته😉😉😉

1563
چرا مگه شما کجایین؟

من خودم اهل بندر نیستم کسی که دوسش داشتم اونجا زندگی میکنه و الان ازش خبری ندارم من تهران فعلا زندگی میکنم😞

خدایا خودت کمک کن خانوم خوبی باشم خدا از خودت میخام کمکم کنی خدا خودت کمکم کن خدا فقط خودت              دوستان اگه دوس داشتین صلوات                            بفرستین برای آرامش زندگیم ممنون                            🙂☺🙂☺🙂☺🙂☺🙂☺🙂☺                             
1578