1542
1541

تا اونجایی که هستم اینجا سوالات جنسی که میپرسن تاپبک سفت و محکم پابرجاست بعد سوال میپرسم ب کدوم کاربر حس خوبی ندارین در ان واحد تعطیل میشه؟؟عجب اینجا هم پارتی بازیه؟

اگه کامنت میزاری جوابتو نمیدم چون ب خودم قول دادم جوابه کسیو بدم که ارزش جواب دادن داره نه کسی که اومده عقده های درونشو اینجا خالی کنه پس فک نکن خبریه..

دیدم تاپیکت ترکید هربار کاربری همچین تاپیکی بزنه نی نی یار میترکونه چون دعوا میشه و نباید همچین تاپیکی زد 

یه وقتایی یه سری تاپیک ها و کامنت ها رو میخونم با خودم میگم خوب شد نی نی سایت طراحی شد تا اونهایی که عقده و کمبود های درونشونو نمیتونن تو دنیای واقعی پیاده کنن و خریدار ندارن .... اینجا خالی کنن ،حسن بزرگ این قضیه اونجاست که  حداقل اینجوری حالت که داشت  بهم میخورد دگمه اف و میزنی و میری و نفس راحت میکشی و شکر میکنی همچین عقده ای هایی دور ورت نیستن .👌

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

1546

عزیز من همین سر شب یه نفر تاپیک مفید زد که چطور سلامت نامزد رو تشخیص بدیم. نوشت روحی و جسمی. کاربرها هم در مورد سلامت جن.سی گفتن و پوکید تاپیک!
در صورتی که می تونست خیلی خیلی مفید باشه.

8

هر تاپیکی که معلومه دعوا میشه تعطیل میکنن

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند...آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..

آره سهمیه اگه داری تاپیک بزن 😂 

الآن داشتم تو آینه خودمو نگاه میکردم 👀 خلاصه کنم واستون                                            و تَبارک الله  اَحسن الخالقین 😌

واقعا این چه سوالیه میپرسی؟ به کدوم کاربر حس خوب ندارید!؟ خب ینی چی!!!

بعد سوال جنسی باید پرسیده بشه! سوالایی که داریم و رومون نمیشه به کسی بگیم و اونقدر مهم نیستن که بخاطرش بریم دکتر! نی نی سایته ها!

از سردی هوا فقط زود به زود جیش آوردنش واسه ماست.
1403

اتفاقا برعکس گفتی. تاپیکای جنسی رو مثه چی میترکونن. ولی تاپیکای سرگرمی و بی محتوا تا 100روز میمونه تو پربازدید. درصورتی که تاپیکای بدرد بخور یا میترکن یا بدون بازدید میمونن

تنها کسی که بهم گفت چی تنته؟ راننده اسنپ بود، که سر چهار راه داشت دنبالم میگشت.
عزیز من همین سر شب یه نفر تاپیک مفید زد که چطور سلامت نامزد رو تشخیص بدیم. نوشت روحی و جسمی. کاربرها ...

اره منم تعجب کردم!!!

از سردی هوا فقط زود به زود جیش آوردنش واسه ماست.

خواهش میکنم خواهش میکنم خواهش میکنم ازت دوستم عکستو عوض کن.

تا عوض نکردی ریپلای نکن میترسم تا یه مدت تو ذهنمه بدتراز همه اینکه شبا دو سه بار میرم دستشویی تنهایی میترسم😨😥

خداوندا مرا به وسیله ی فرزند و عزیزانم مورد آزمایش قرار مده🙏      برای عاقبت بخیری پسرم صلوات میفرستی مهربونم❤  
1578