2737
2734
عنوان

کی از همه خوشبختره؟؟

188 بازدید | 29 پست

خودتون خواهرتون عروستون  جاریتون خواهر شوهرتون نگین باطن هیچکس با ظاهرش یکی نیست بالاخره از یه جایی به بعد خودشو نشون میده ملاک پول نیست عشق منظورمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من من من من

(عموپورنگ!)😐

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝
2738

نمیدونم 😘😘 فقط ميدونم تو خانواده من نیستش 😪😪😪😪

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖

فعلا تو اطرافیانم ندیدم کسیو

چون انقد. این روزا فکر هس ک هیچکی ب. معنای واقعی خوشبخت نیس

من هیچی کم ندارم عشق دارم پول دارم ارامش دارم همسر خوب دارم ولی بچه کم دارم پس حس میکنم خوشبخت نیستم

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙
2706