2703
2553
عنوان

من نمیتونم دوس پسرمو فراموش کنم

274 بازدید | 14 پست

میخوام با یکی دیگه اوکی شم اونو کم کم یادم بره 

الان سه ماهه همش ناراحتم 

نمیتونم دیگه تحمل کنم چیکار کنم با ی نفر دیگه حالم خوب میشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

تا زمانی ک از قبلی دل نبردید با کسی دیگه پیمان نبندید.از قلبتون بیرونش کنید نه اینکه فقط دیوار بکشید.

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
تاباخودت کنار نیومدی وارد رابطه دیگه ای نشو ،بهتر وقتت یه جوردیگه پرکنی

راست میگه.اونوقت ممکنه دو رابطه نیمه تمام بمونه رو دلتون

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم

نکن بدتر میشه حالت ... سعی کن ادل با خودت کنار بیایی... منم شرایط تو رو داشتم میخواستم برم سراغ یکی دیگ اما سعی کردم با خودم کنار بیام

از لحاظ روحی،نیاز دارم مثه شب قبل اردوهای مدرسه ذوق داشته باشم :)
2706