2726
عنوان

شمام در حد چت با مردا حرف میزنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2441 بازدید | 89 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خیر چون نامزد دارم

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن

نه اصلا

خیانته عزیزم 

خودتو گول نزن

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
اره مجردم البته ولی ببینم از حد خودشون فراتر میرن بیچارشون میکنم خودشون فرارمیکنن😁

همبن کارا رو میکنی تا الان ۲ بار ترشیدی 😁

دوران دبستان یه سریا مامور آبخوری بودن زنگ تفریح که تموم میشد دیگه نمیذاشتن کسی آب بخوره این شمربازیا چی بود آخه😂 

چت با غريبه كه نه

ولى كارى باشه و مثلا همكلاسى قديمى باشه، در حد حال و احوال كوتاه، نه بيشتر

امیدوارم انقدر موفق بشم که بتونم حتی به اونایی که بهم گفتن نمیتونی کمک کنم... اونایی که مسخره کردن و گفتن دلت خوشه... من دارم به هدفم نزدیک و نزدیک تر میشم💪🏽
چند بار تو چت روم رفتم..ذاتشونو فهمیدم رفتم دیگه پشت سرمم نگاه نکرد😑😂

چت روم مگه هست الان 

اون ماله زمان ناصرالدین شاه بود 

دوران دبستان یه سریا مامور آبخوری بودن زنگ تفریح که تموم میشد دیگه نمیذاشتن کسی آب بخوره این شمربازیا چی بود آخه😂 
2706