2726
عنوان

یه سوال پاسپورتی

244 بازدید | 25 پست

سلام دوستان.گذرنامه ای ک از ده یازده سال پیش تا الان تمدید نشده الان قابلیت تمدید داره یا ن؟؟ اگه بخایم گذرنامه جدید در بیاریم ارائه گذرنامه قدیمی لازمه یا نه؟؟

یدونه صلوات برا ازدواجم بفرستین "اللهم صل علی محمد و آل محمد"

بله بايد قبليو ببريش

وگرنه جد و آبادتو ميخوان تا المثنى بدن، خيليم طول ميكشه

امیدوارم انقدر موفق بشم که بتونم حتی به اونایی که بهم گفتن نمیتونی کمک کنم... اونایی که مسخره کردن و گفتن دلت خوشه... من دارم به هدفم نزدیک و نزدیک تر میشم💪🏽

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه، اعتبارش تموم شده، برو پلیس +10 اقدام کن برای پاس جدید، قدیمیه رو هم نمیخواد اصلا تحویل بدی

عزیزم مطمئنی گذرنامه قدیمی نمیخاد؟؟؟

سوال منم اينه كسي شينگن نداشته باشه دعوت نامه برا ويزا توريستي كانادا ممكنه قبولش نكنن🙁

من شنگن داشتم و ویزای کانادا م رد شد 

دوستم شنگن نداشت و در واقع هیچ سفر خارجی نداشت و برای کانادا ویزا شد 

ربطی نداره

بله بايد قبليو ببريش وگرنه جد و آبادتو ميخوان تا المثنى بدن، خيليم طول ميكشه

المثنی نمی خام.ده سال ازش گذشته احتمالا باید جدید در بیارم

سوال منم اينه كسي شينگن نداشته باشه دعوت نامه برا ويزا توريستي كانادا ممكنه قبولش نكنن🙁

ممکنه، داشتن دو تا شنگن خوبه،. خیلی کمک میکنه به گرفتن ویزای کانادا، اگر نشد،. ویزای مالزی و چین و کره هم خوبه، البته سفر هم بریا نه اینکه فقط ویزاشو داشته باشی

المثنی نمی خام.ده سال ازش گذشته احتمالا باید جدید در بیارم

خب همون ديگه

ميگم بايد قبلى رو حتما بهشون بدى تا جديد بدن بهت وگرنه ميشه المثنى

امیدوارم انقدر موفق بشم که بتونم حتی به اونایی که بهم گفتن نمیتونی کمک کنم... اونایی که مسخره کردن و گفتن دلت خوشه... من دارم به هدفم نزدیک و نزدیک تر میشم💪🏽
بله باید گذرنامه ی جدید بگیرید بعد از 6 سال  مثل دفتر چه بیمه نیست که بامهر تمدید شه باید گذر ...

گذرنامه قبلی الزامیه برای گذرنامه جدید؟حتی اگه قبلیه برا ده یازده سال پیش باشه؟؟

ممکنه، داشتن دو تا شنگن خوبه،. خیلی کمک میکنه به گرفتن ویزای کانادا، اگر نشد،. ویزای مالزی و چین و ک ...

مالزي رو دارم

ولي نگرانم كه اينهمه هزينه كنيم اخرش رد كنن اصلا نميدونم ملاك دقيقشون چيه

حداقل دليل تركوندن رو بگين😒
2706