2726
عنوان

طلا برای هدیه زایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 1304 بازدید | 92 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه اتفاقا منم به طلا خيلي علاقه دارم پولامم پس انداز ميكنم بعد ميرم بيرون يهو كلي خريد چرت و پرت ميك ...

واسه خودمم خرید میکنم ولی چیزای با کیفیت میخرم نه چرت و پرت ...چیزای الکی که خیلی خانما میرن بازار میخرن من نمیخرم

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
2728
میگم ک برا منم خرید ولی ۳ سال میش انقد وضعیت طلا بد نبود مردم تو فشار نبودن شوهراتون میتونن بخرن نم ...

دقیقاباهات هم عقیده ام منم مثل توام عزیزم.من خودم مامانموتوبدترین شرایط ممکن برای عمل نوشتن خانواده ام هم نداشتن.توخونه طلاپس اندازداشتم بردم فروختم توبهترین بیمارستان مادرموعمل کردم.درحالیکه اگه نداشتم چیکارمیخواستم بکنم.هیچکس هم سرمونونفهمید.

شوهره من جزشغلش دامداری گوسفندهم داره.یه دونه گوسفندهم میاره براقربونی.الان داره میکنه.قبلانداشت یه ...

آره همه روزای پولداری و بی پولی داشتن... منی که الان میگم سالی چند تا طلا میخرم چند سال پیش که اوضاع کار شوهرم خراب بود مجبور شدم برم تو ۴۸ متری چند سال مستاجر باشم... یعنی یاد اون خونمون میفتم نفسم تنگ میاد

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
آره همه روزای پولداری و بی پولی داشتن... منی که الان میگم سالی چند تا طلا میخرم چند سال پیش که اوضاع ...

باباهمه داشتن عزیزم.مایه سال گوشت قرمزندیدیم ازبس قسط ووام داشتیم.حالاهم که داره بایدبخره.نه حالاهم میخوادگدابازی دربیاره.بسه هرچقدرخانمی کردیم.بخدادورواطرافمون زنهایی میبینم که خشتک شوهرومیکشن روسرشون.مگه ماهاچیکارکردیم.باخوب وبدشون ساختیم باخانواده های نچسبشون کناراومدیم.

عزیزم رسم یهچیز مسخرست اینکه شوهر برای تشکر از زحمتات و سختیای حاملگی براش هدبه بخره قشنگه و کار خو ...

اخہ وقتی دارہ و نگیرہ این حسابش جداس!بعد فک نکنم ۹ ماہ سختی با یہ دستہ گل تموم بشہ!

وسعش میرسید خوبم میرسید برا من نہ قوربونی کشت نہ کادو گرفت ولی برا بچش ھتل ۵ ستارہ مھمونی گرف چطور ا ...

خب شما حق داری ناراحت بشی

وسعش میرسید خوبم میرسید برا من نہ قوربونی کشت نہ کادو گرفت ولی برا بچش ھتل ۵ ستارہ مھمونی گرف چطور ا ...

شما ی کار دیگه بکن.الان ازش بکش بیرون.بگو اونموقع نکردی من پیش دوستام کوچیک شدم.الانم ی سردیس میخام خلاصه زمانش مهم نیس.مهم اینه ازش بکنی

شوهر منم میگم طلا خرید خب !ولی قربونی ته...میگف بخرم!ی جورایی مث تعارف ..منم گفتم نداره بدبخت ولش کن...نزاستم...بعدا فهمیدم برده برا خواهرش خرج کرده ....انقدر زورم میاد هنوزم ک نگو

من کلا اخلاقم یجوریه که اگر شوهرم بگه بیا بریم برات طلا بخرم بدم میاد. .دوست دارم خودش بره بخره بیاد. تو دوران دوستیمون برام پلاک زنجیر خرید درحالیکه فقط یک هفته دوست بودیم .شب خواستگاری گوشواره داد بهم. ولی واسه زایمانم کادو نداد منم ناراحت نشدم.چون اصلا دلیلی برای توقع کادو نمیدیدم .اگر میگرفت خوشحال میشدم ولی با نگرفتنش ناراحت نشدم  خانمهایی که میگید سختی تحمل کردیم مگه برا کس دیگه تحمل کردید؟بچه خودتون رو دنیا اوید. انقدر باید باید نکنید 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
اينطور كامنتا رو ميبينم دلم براي هم جنس خودم ميسوزه ك اينقد خودشونو بي ارزش ميدونن  چرا سيسمون ...

یعنی ارزش زن به طلاست؟والا من سیسمونیم رو مامانم خواست بده نگرفتم. خودم و شوهرم رفتیم دستمونم خالی بود خیلی خیلی محدود خرید کردیم والسلام. کسی هم جرات نکرد چیزی بگه بخاطر شخصیت من. چون انقدر شخصیت خودم رو بالا نشون دادم که کسی شان منو با این چیزها نشکنه

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
2706