2737
2734
عنوان

طلا برای هدیه زایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 1305 بازدید | 92 پست
خانوما من همسرم وقتي فهميدم باردار شدم واسم يه پلاک خريد که مادر و بچه اس حالا واسه زايمان هم بگم بخ ...

داره بخره

منم براي بارداريم تك پوش خريد 

براي زايمانم با مامانش رو هم ي انگشتر كرفتن البتع اينو خودم گفتم دوس دارم بخري اونم خريز

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانوما من همسرم وقتي فهميدم باردار شدم واسم يه پلاک خريد که مادر و بچه اس حالا واسه زايمان هم بگم بخ ...

ببین تو منگنه نزارش.بگو اگه قراره برام چیزی بخری طلا بخر ک بشه سرمایه .تازه سودم میکنه.بگو داره زنجیرشم بخره برات تا بندازی گردنت.مردا زباد نمیدونن.من از بچه اول بهش گفتم خرید .دومی م گفتم برام ی ساعت بخر تکپوش خربد .اقا وزن منم انقدر بالا رفته بود ک ترفت تو دستم .بردم عوض کردم دستبند و گوشواره.قطعا اگه الان بود ب همون پلاک بیشتر زورش نمیرسید

2731
واي خوشبحالت چجوري سالي يكي دوبار طلا ميخري منم پول تو دست و بالم هست ولي همش لوازم ارايش و لباس ميخ ...

ببین چیز سنگین که نمیخرم... مثلا روز زن پارسال شوهرم یه تومن کارت هدیه داد پونصد گذاشتم روش یه گوشواره خریدم... الانم تا عید دارم پولامو جمع میکنم دستبند بخرم... کلا اهل چیزای دیگه نیستم هرکس یجوریه دیگه... جاریم یه خروار لوازم آرایش همشم برندای خوب میخره ولی طلا صفره صفره... حتی اونایی که مادرشوهرم واسه دوتامون یجور خرید فروخت... هر کس یه علایقی داره دیگه

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
نداره که بگیره وامامون عقب افتادن اونا واجبترن...تواین بازار کارو کاسبیشون چندماه خوابیده بود چندماه ...

خب هیچی پس .بهش فشار نیار .اگه داشت بدون گفتن شما میخرید.حالا بازم شاید تا اونموقع خودش فکر کادوتو بکنه.انشالا بسلامتی زایمان کنی

2738
ببین چیز سنگین که نمیخرم... مثلا روز زن پارسال شوهرم یه تومن کارت هدیه داد پونصد گذاشتم روش یه گوشوا ...

نه اتفاقا منم به طلا خيلي علاقه دارم پولامم پس انداز ميكنم بعد ميرم بيرون يهو كلي خريد چرت و پرت ميكنم

تو واسه خودتم خريد ميكني؟يا همش طلا

ديش ديري ديرين ماشالله
ماهم رسم داریم اما نگرف برام با یه دسته گل جمعش کرد

عزیزم رسم یهچیز مسخرست

اینکه شوهر برای تشکر از زحمتات و سختیای حاملگی براش هدبه بخره قشنگه و کار خوبیه اونم البته در حد توانش نه فقط طلا

همسر شماهم حتما توانش کم بوده و لطف کرده با گل تشکرشو نشون داده

مهم عمل طرفه نه ارزش پولی هدیه ای که میده

میگم ک برا منم خرید ولی ۳ سال میش انقد وضعیت طلا بد نبود مردم تو فشار نبودن

شوهراتون میتونن بخرن نمیتونن فشار نیارید .اگه پول بهتون دادن کم کم‌جم کنید خودتون طلا بخرید .پس اندازه .خیلی بدرد میخوره.رخت و لباس بیخودی ک روز مبادا بدردتون‌نمیخوره ولی طلا دست ادمو جلو کسی دراز نمیکنه.عین پوله

2706