2726
عنوان

طلا برای هدیه زایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 1305 بازدید | 92 پست
چ کارای بیخودی یادگرفتین خانوما جدیدن.اخه هدیه زایمان چیه دیگه 😐

جدید نیست از قدیم بوده.ما آقا برای خانومش پلاک زنجیر یا نیم ست میگیره.بع عنوان تشکر و ابراز محبت بابت نه ماه سختی که به جون خریده خانومش.

شوهرم خودش گفت وگرنه من گفتم گلم نمیخام چیه الا400 یا300 کم کمش میخاد بدی

خاهری برا خودت گفتم وگرنه من اینجا کاره ای نیستم ک .پولو بگیر بزار حسابت برا روز مبادات .

واسه شادی روح بابای گلم ی صلوات لطفن😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اصلا هم بیخود نیست... نه ماه این همه سختی تحمل کنی یه طلا هم نخریم آخرش...

ی نوع تشکره...این همه گل و شیرینی میگیرن

او دنیا نزدیکه عامو.....قیامت نزدیکتر.....
حالا حتما بايد بگيري مرد خودش بخواد بايد بخره نه اين مدلي

منم خودم رفتم انتخاب کردم... مردا که سلیقه ندارن میرن یه چیز چرتی میخرن

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
خاهری برا خودت گفتم وگرنه من اینجا کاره ای نیستم ک .پولو بگیر بزار حسابت برا روز مبادات .

اخه میدونی چیه؟من خودم اگه طلابخرم شوهرم عمرانمیفروشه.امااگه پول باشه لازم داشته باشه میدم بهش عزیزم.

ی نوع تشکره...این همه گل و شیرینی میگیرن

آره بابا... بخر ... البته اگه دست و بال شوهرت بازه

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 

بخدا شماهایی ک الان جواب منو دادین باتندی ،دقیقن امثال شماها زندگی داداش منو خراب کردن انقد ب زنش گفتن اینو بگیر اونو بگیر .رفتی ریدی ب شوهرت بگو کادو بگیره ک ریدی😐

پولا ک بی ارزش میشن...خرجم میشه کم کم

او دنیا نزدیکه عامو.....قیامت نزدیکتر.....
ماهم رسم داریم اما نگرف برام با یه دسته گل جمعش کرد

حالا شاید وسعش نرسیده

اخه میدونی چیه؟من خودم اگه طلابخرم شوهرم عمرانمیفروشه.امااگه پول باشه لازم داشته باشه میدم بهش عزیزم ...

شوهر من ب پولام دست بزنه میییییزنم تو دهنش😁

2706