1542
1480
عنوان

طلا برای هدیه زایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 988 بازدید | 92 پست
شوهره من جزشغلش دامداری گوسفندهم داره.یه دونه گوسفندهم میاره براقربونی.الان داره میکنه.قبلانداشت یه ...

آره همه روزای پولداری و بی پولی داشتن... منی که الان میگم سالی چند تا طلا میخرم چند سال پیش که اوضاع کار شوهرم خراب بود مجبور شدم برم تو ۴۸ متری چند سال مستاجر باشم... یعنی یاد اون خونمون میفتم نفسم تنگ میاد

خدایا شکرت بابت همه چیز.....

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

آره همه روزای پولداری و بی پولی داشتن... منی که الان میگم سالی چند تا طلا میخرم چند سال پیش که اوضاع ...

باباهمه داشتن عزیزم.مایه سال گوشت قرمزندیدیم ازبس قسط ووام داشتیم.حالاهم که داره بایدبخره.نه حالاهم میخوادگدابازی دربیاره.بسه هرچقدرخانمی کردیم.بخدادورواطرافمون زنهایی میبینم که خشتک شوهرومیکشن روسرشون.مگه ماهاچیکارکردیم.باخوب وبدشون ساختیم باخانواده های نچسبشون کناراومدیم.

1546
عزیزم رسم یهچیز مسخرست اینکه شوهر برای تشکر از زحمتات و سختیای حاملگی براش هدبه بخره قشنگه و کار خو ...

اخہ وقتی دارہ و نگیرہ این حسابش جداس!بعد فک نکنم ۹ ماہ سختی با یہ دستہ گل تموم بشہ!

وسعش میرسید خوبم میرسید برا من نہ قوربونی کشت نہ کادو گرفت ولی برا بچش ھتل ۵ ستارہ مھمونی گرف چطور ا ...

شما ی کار دیگه بکن.الان ازش بکش بیرون.بگو اونموقع نکردی من پیش دوستام کوچیک شدم.الانم ی سردیس میخام خلاصه زمانش مهم نیس.مهم اینه ازش بکنی

شوهر منم میگم طلا خرید خب !ولی قربونی ته...میگف بخرم!ی جورایی مث تعارف ..منم گفتم نداره بدبخت ولش کن...نزاستم...بعدا فهمیدم برده برا خواهرش خرج کرده ....انقدر زورم میاد هنوزم ک نگو

از تمام صمیمیت های بیجایی ک با ادم های بیجا داشتم از خودم معذرت میخوام.

من کلا اخلاقم یجوریه که اگر شوهرم بگه بیا بریم برات طلا بخرم بدم میاد. .دوست دارم خودش بره بخره بیاد. تو دوران دوستیمون برام پلاک زنجیر خرید درحالیکه فقط یک هفته دوست بودیم .شب خواستگاری گوشواره داد بهم. ولی واسه زایمانم کادو نداد منم ناراحت نشدم.چون اصلا دلیلی برای توقع کادو نمیدیدم .اگر میگرفت خوشحال میشدم ولی با نگرفتنش ناراحت نشدم  خانمهایی که میگید سختی تحمل کردیم مگه برا کس دیگه تحمل کردید؟بچه خودتون رو دنیا اوید. انقدر باید باید نکنید 

ام اس مهمون ناخونده ام شده. اما الان بعد این مدت که فهمیدم سایه اش بالا سرمه عزمم جزم شده که نذارم من رو از آرزوهام دور کنه برام دعا کنید 
اينطور كامنتا رو ميبينم دلم براي هم جنس خودم ميسوزه ك اينقد خودشونو بي ارزش ميدونن  چرا سيسمون ...

یعنی ارزش زن به طلاست؟والا من سیسمونیم رو مامانم خواست بده نگرفتم. خودم و شوهرم رفتیم دستمونم خالی بود خیلی خیلی محدود خرید کردیم والسلام. کسی هم جرات نکرد چیزی بگه بخاطر شخصیت من. چون انقدر شخصیت خودم رو بالا نشون دادم که کسی شان منو با این چیزها نشکنه

ام اس مهمون ناخونده ام شده. اما الان بعد این مدت که فهمیدم سایه اش بالا سرمه عزمم جزم شده که نذارم من رو از آرزوهام دور کنه برام دعا کنید 
8
شما ی کار دیگه بکن.الان ازش بکش بیرون.بگو اونموقع نکردی من پیش دوستام کوچیک شدم.الانم ی سردیس میخام ...

نمیگیرہ بابا فردا شب تولدمہ قبلش گف ھیچی برات نمیخرما گفتم ب جھنم محتاج کادوی توام مگہ گداس کلاس

نمیگیرہ بابا فردا شب تولدمہ قبلش گف ھیچی برات نمیخرما گفتم ب جھنم محتاج کادوی توام مگہ گداس کلاس

واقعا براش متاسفم اگه داره و اینجوریه....خودتو اذیت نکن.مال مام کادو تولد نمیگیره بگیره م ب زور بچه س.اونم‌ن‌چیزی ک گرون باشه.همون کادو زایمان بود والسلام😅گورباباشون

از تمام صمیمیت های بیجایی ک با ادم های بیجا داشتم از خودم معذرت میخوام.