2726

منو بیحس کردن از کاشی های دیوار اتاق عمل داشتم میدیدم شکممو پاره پاره میکنن و........

بعد از اونم سردرد گردن درد کمر درد و پادرد افتاده بجونم

مهره ی مار روزگارمی عشق موندگارمی نفس....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من بیهوشی کامل بودم پمپ مسکنم زدن بهم خیلی راشصی بودم

پمپ چیه

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦
چشم عزيزم يه نكته مهم ديگه تو عمل من روحيه خودم بود از شب قبلش از ذوق خوابم نميبرد و روز عمل خيلي ...

افکار مثلث بلد نیستم چیه که قویش کنم  

اکنون شدم به مستان،چون ابروی تو مایل
نه عزیزم. چرا بخندم. تو اتاقی که من بودم یه خانم دیگه بود ، اصلا هیچ دردی حس نکرده بود. به نظرم بس ...

بله دقيقا صحبت شما درسته

گفتم كه تيم جراحي واقعا مهمه... اهل تعريف الكي نيستم ولي بنظر خودم دكترم تو كارش درجه يك هست و بهم گفت كه پاستورنو بيمارستانيه كه خواهرشم زايمان كرده و گفت خيالم از همه چي راحت باشه كه واقعا هم همينطور بود

واقعا يكي از بهترين روزاي زندگيم همون ٢٤ ساعتي بود كه اونجا بودم

توروخدا دعا کنید هرکس دلش بخواد طبیعی زایمان کنه... 

چقدر بده این سزارین....من تا حالا 6 بار بیهوشی کامل گرفتم بخاطر عمل های چشمم.

آخرین بیهوشی هم مال 5 سال پیش بود بنظرتون اگه خدایی نکرده سزارين شم.... بازم بیهوشم میکنن یا بخاطر سابقه زیاد بیهوشی هام میگن نه

فرشته گناهکار اسم رمانی هست که نوشتم. عکسمم میخواستم عکسی بذارم که هم خودم باشم هم معلوم نباشم... عکس رادیولوژی گردن مو گذاشتم   
خانومایی که تهرانن بهتون بیمارستان تریتا رو پیشنهادمیکنم فوق العادس ازکادر پزشکی گرفته تا خدماتش د ...

دخترتون تولدش بامن یکیه

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦
وای چه بد🙁نگاه نمیکردی پس بیهوش بشی بهتر بود

از پرستارا پرسیدم گفتم بیهوشم میکنین؟؟

گفتن نه دیگه کسی رو بیهوش نمیکنن بی حسی روش جدیدشه

مهره ی مار روزگارمی عشق موندگارمی نفس....
2706