2733
2734
عنوان

خب هر کی میخاد لاغر بشه بیاد....(دراین راه اراده و انگیزتون میشم)

| مشاهده متن کامل بحث + 21301 بازدید | 2754 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام

کالری دیشبم365

آفرین به کاترینی جون واسه رژیم جدیدش و همینطور اتکه جون

اتکه عزیز بی خیال لواشک و پاستیل شو اگرم میخوای یه تکه کوچولو ازش بخور نه بیشتر

درضمن خبری از آوا و روژان و زهرا و بقیه دوستان نیستا

مدارس تعطیله

رژیم تعطیل نیستا بیان گزارش بدن وگرنه با بزرگترشون بیان یا عذر موجه داشته باشنا

2728
سلام کالری دیشبم365 آفرین به کاترینی جون واسه رژیم جدیدش و همینطور اتکه جون اتکه عزیز بی خیال لوا ...

دقیقا منم تعجب کردم،امیدوارم دلیل خوبی داشته باشن برای اینهمه غیبتشون😒😒😒

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 
سلام کالری دیشبم365 آفرین به کاترینی جون واسه رژیم جدیدش و همینطور اتکه جون اتکه عزیز بی خیال لوا ...

سلام عزیزم اره دیگه لب نمیزنم لعنتی همش ۲روز خوردم ببین وزنمو ثابت مونده لعنت به پاستیل لواشک😕سرصبح حالمو گرفت خیلی زوره من غذانخورم بعد لواشک پاستیل خوردم بدون آگاهی اینجور شد

الان تگشون میکنم ببینم کجاموندن اینا تاشب نشده باوالدینشون بیان😁

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
2738
@vorojak_sh     بیا بااراده عزیز😍

نکنه کم کردی دیگه بی وفا شدی مارو تنهاگذاشتی رفیق نیمه راه نباش یکی از قوانین گروه اینه که هرکی وزنش پاین اومد نباید تاپیک ترک کنه بقیرو تنهابزاره باید تا تثبیت وزن بقی دوستاش بمونه کاترینی جون اینم جز قوانین کن 

نکنه کم کردی دیگه بی وفا شدی مارو تنهاگذاشتی رفیق نیمه راه نباش یکی از قوانین گروه اینه که هرکی وزنش ...

نع بابا این حرفا چیه راستش خیلی کار داشتم و همچنان دارم خونه تکونی شروع کردم خونم انگار بمب منفجر شده شوهرم ک سرکاره خودم تنها با ی بچه یکساله فضووول خدایی شب ک میشه دیگه نا ندارم حرف بزنم

گروه لاغری_فیت شو💙💙  وزن اولیه :۶۵/۵۰۰🔓 وزن دوم۶۳🔒وزن سوم۶۰🔒وزن هدف ۵۷🔒  تاریخ شروع ۳۱/۵/۱۴۰۱ 

هفته قبل استپ کردم شدید مجبور شدم چن روز پرکالری بگیرم بالاخره بعد نوسانات فراوان وزن امروزم ۶۷/۵۰۰ از امروز دوباره فست رو شروع کردم انشالله ک هفته دیگه ۶۶ببینم

گروه لاغری_فیت شو💙💙  وزن اولیه :۶۵/۵۰۰🔓 وزن دوم۶۳🔒وزن سوم۶۰🔒وزن هدف ۵۷🔒  تاریخ شروع ۳۱/۵/۱۴۰۱ 
@روژانن       @ava1983      کجاین شما عشقا😍 البته اواجان ...

سلام من تازه از سفر برگشتم جاي همه دوستان خالي 

از امروز دوباره رژيمو شروع كردم باز 

سال نو افكار نو   سال نو اندام نو  
نع بابا این حرفا چیه راستش خیلی کار داشتم و همچنان دارم خونه تکونی شروع کردم خونم انگار بمب منفجر شد ...

خسته نباشی ..نگو از خونه تکونی که وای حلاکم منم ازاین ورمن جمع میکنم ازاین طرف اینا میریزن

2706