2410
2553

این تاپیک رو در درجه اول  برای سرگرمی و انگیزه خودم زدم و به هر سوالی که در این زمینه پرسیده بشه جواب میدم و خودمم تجربه های زیادی از رژیم های لاغری دارم (با اینکه سنم کمه)اینجا به هم دیگه تو راه لاغر شدن و تفکرات مثبت کمک میکنیم و  نباید اینو از نکته بندازیم که تفکرات مثبت چقدرررر تو این راه کمکمون میکنن(این از نظر روانشناسی لاغری ثابت شدس)(دوستانی که منو میشناسن میدونن که به قانون جذب خیلی اعقتاد دارم خصوصا که تونستم چیزهای زیادی رو با استفاده درست از این قانون جذب کنم... هرچند که هنوز خیلی چیزهای دیگه رو باید جذب کنم و شادی های بیشتری رو وارد زندگیم  کنم😉) پس چه بهتر که با تفکرات درستمون این راه رو اسون تر و سریع تر پیش ببریم.....

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من چندددد وقته کالری شماری میکنم فقط ۷۰۰ گرم کم کردم😒😒

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن
2714
دوست دارم لاغر شم 😣 اما نامزدم نمیزاره نه رژیم بگیرم نه هیچی😤

عزیزم این اندام توعه وتو باید براش تصمیم بگیری.....😉

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 

من رژیممو دارم ،داروشم دارم

یه دوره ۴ماهه هم گرفتم و عالی جواب داد،

دوماهه گند زدم و ۸کیلو برگردوندم الان هم هی به خودم میگم از فردا از فردا 

خیلی ناراحتم نمیدونم من که به اون خوبی داشتم پیش میرفتم یکدفعه چی شد الان هرکی میبینتم میگه داری چاق میشیا دوباره!!!

مدام با خودم درگیرم مدام میگم از شنبه دوباره شروع میکنم از فردا دوباره از یه ساعت دیگه😫😫

نمیدونم چه غلطی کنم اصلا نمیدونم چرا اینجوری شدم.

بنظرتون چجوری انگیزه بگیرم و دوباره برگردم به رژیمم

2706