2726
عنوان

ختم 14000 حمد برای شفای دخترم اگر لطف کنید بیاید😔

| مشاهده متن کامل بحث + 7984 بازدید | 399 پست
@hellosummer       @rimoly       @1321 &nb ...

فدات بشم مرسی ک صدام کردی منم۱۰۰تا میفرستم ان شالله ک هر چه زودتر حالش خوب بشه 🙏🙏🙏

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔
@doshize     @پسرهامعشقن    

5 تا حمد میخونم، ان شاء الله گل دخترمونو خدا شفا بده 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
عزیزم نگران نباش منم 100 تا ان شاءالله به زودی میای خبرای خوب میدی، الهی امین     @مامان ...

الهی بحق بیمار تب دار کربلا بحق شهدا واسرای کربلا بحق خیمه های سوخته کربلا بحق لب تشنه آقا امام حسین وابوالفضل العباس به حق سوز دل حضرت زینب بحق اشک های حضرت رقیه به حق خرابه های شام .......دل ناشاد این مادر شاد بشه وامیدش ناامید نشه وخدا بده شفای فرزندش را وآینده دختر گل ش رو عروس کنه وخیر وبهره اش روببره آمین بازبون روزه ودر وقت افطار تا آنجا که توانایی دارم براش دعا میکنم ودعای اسم اعظم رو براش میخونم وصلوات وحمد وخلاصه دعای امروزم رواختصاص میدم به این عزیز مادر ......

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
عزیزم نگران نباش منم 100 تا ان شاءالله به زودی میای خبرای خوب میدی، الهی امین     @مامان ...

ممنون عزیزه دلم ک صدا زدی😘😘

اسی جون انشالله حال گل دختر نازت ب زودی زود خوب شه الهی امین

گلم منم 14مرتبه حمد میخونم

ممنونم عزیزم صدام زدی  منم 100 تا حمد میخونم

Fadat💚

ᴛʜɪɴᴋ ʙɪɢ ʙʟɪᴇᴠᴇ ʙɪɢ ᴀᴄᴛ ʙɪɢ       ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ʀᴇsᴜʟᴛs ᴡɪʟʟ ʙᴇ ʙɪɢ                                                                          تاپـیك روزانه صلوات 🌱🌸🌱    
۱۴انشا ع الله شفای همه ی مریض ها 🙏🙏🙏

الهی امین دست شما درد نکنه ان شاءالله به زودی زود مامان بشید. الهی امین  

هرکیو لایک کردم برای حاجت دلش صلوات میفرستم، اگه برام صلوات فرستادید لایک کنید براتون بفرستم عشقا🌱 تقدیم کنیم به اقا صاحب الزمان برای ظهورشون ان شالله💐
ممنون عزیزه دلم ک صدا زدی😘😘 اسی جون انشالله حال گل دختر نازت ب زودی زود خوب شه الهی امین گلم منم ...

خیر ببینی الهی به زودی زود حاجت روا بشی عزیزم ، ان شاءالله  

هرکیو لایک کردم برای حاجت دلش صلوات میفرستم، اگه برام صلوات فرستادید لایک کنید براتون بفرستم عشقا🌱 تقدیم کنیم به اقا صاحب الزمان برای ظهورشون ان شالله💐
الهی بحق بیمار تب دار کربلا بحق شهدا واسرای کربلا بحق خیمه های سوخته کربلا بحق لب تشنه آقا امام حسین ...

الهی حاجت روا باشید   تروخدا منم دعا کنید بیام خبرحاجت رواییم رو بدم. این روزا خیلی نیاز دارم به دعای قبل افطارتون     

😍😍😍 ۲۰تا. به امید خدا🤲🤲🤲🤲

حاجت روا باشی عزیزم  

فدات بشم مرسی ک صدام کردی منم۱۰۰تا میفرستم ان شالله ک هر چه زودتر حالش خوب بشه 🙏🙏🙏

الهی امین دستتون درد نکنه، حاجتتون روا  

2706