2726
عنوان

ختم 14000 حمد برای شفای دخترم اگر لطف کنید بیاید😔

| مشاهده متن کامل بحث + 7984 بازدید | 399 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم نمیدونم چطور حساب میکنی که بدونی ۱۴۰۰۰ تا جور شده یا نه؟!!! ۱۰۰ تایدیگه فرستادم هر چند معتقرم هر چند تا نیت کنی خدا بخواد با ۱ حمد هم شفا میده. هر فرصتی گیرم بیاد میخونم انشالله هر چند تو این دنیا فقط محل گذرمون هستش خدا لایقمون بدونه و زینب عزیزمونو بهمون ببخشه.

💣بی‌بی چک خوان سایت💣
2728

عزیزم نگران نباش منم 100 تا ان شاءالله به زودی میای خبرای خوب میدی، الهی امین  

@مامانبزرگپانیذ    

@باشکوه    

@ویهانمهر    

@110bal110    

@یاااالله    

هرکیو لایک کردم برای حاجت دلش صلوات میفرستم، اگه برام صلوات فرستادید لایک کنید براتون بفرستم عشقا🌱 تقدیم کنیم به اقا صاحب الزمان برای ظهورشون ان شالله💐

@pariii98    

@_abi_darya_aram    

@چمنگل    

@دیماهی    ‍ 

هرکیو لایک کردم برای حاجت دلش صلوات میفرستم، اگه برام صلوات فرستادید لایک کنید براتون بفرستم عشقا🌱 تقدیم کنیم به اقا صاحب الزمان برای ظهورشون ان شالله💐

@pariii98    

@_abi_darya_aram    

@چمنگل    

@دیماهی    ‍ 

@pariii98     @_abi_darya_aram     @چمنگل     ...

مرررسی که صدام کردی دوستم، خودم ۲۰تا مامانم۲۰تا آبجیمم ۲۰تا، الهی ی روزی مامان آلا تاپیک بزنه و ب همه خبر خوب شدن حال دختر قشنگش رو بده. همه بگین الهی آمین.

اللهم صل علی فاطمه و ابیها و امها و بعلها و بنیها و سرالمُستودع فیها بعدد ما احاط بهی علمُک🌹🌼

اللهم صل علی فاطمه و ابیها و امها و بعلها و بنیها و سرالمُستودع فیها بعدد ما احاط بهی علمُک🌼🌹

اللهم صل علی فاطمه و ابیها و امها و بعلها و بنیها و سرالمُستودع فیها بعدد ما احاط بهی علمُک🌹🌼

اللهم صل علی فاطمه و ابیها و امها و بعلها و بنیها و سرالمُستودع فیها بعدد ما احاط بهی علمُک🌼🌹

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌹🌼🌹

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
مرررسی که صدام کردی دوستم، خودم ۲۰تا مامانم۲۰تا آبجیمم ۲۰تا، الهی ی روزی مامان آلا تاپیک بزنه و ب هم ...

الهی امین  حاجت روا باشید ان شاءالله  

الهی امین  حاجت روا باشید ان شاءالله    

مررررسی، شمام حاجت روا بشی الهی دوستم

اللهم صل علی فاطمه و ابیها و امها و بعلها و بنیها و سرالمُستودع فیها بعدد ما احاط بهی علمُک

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
2706