2410
2553
عنوان

ختم 14000 حمد برای شفای دخترم اگر لطف کنید بیاید😔

| مشاهده متن کامل بحث + 7981 بازدید | 399 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم نمیدونم چطور حساب میکنی که بدونی ۱۴۰۰۰ تا جور شده یا نه؟!!! ۱۰۰ تایدیگه فرستادم هر چند معتقرم هر چند تا نیت کنی خدا بخواد با ۱ حمد هم شفا میده. هر فرصتی گیرم بیاد میخونم انشالله هر چند تو این دنیا فقط محل گذرمون هستش خدا لایقمون بدونه و زینب عزیزمونو بهمون ببخشه.

🌸لطفا در تاپیک های ختم صلوات تگم کنید🌸
2720

عزیزم نگران نباش منم 100 تا ان شاءالله به زودی میای خبرای خوب میدی، الهی امین  

@مامانبزرگپانیذ    

@باشکوه    

@ویهانمهر    

@110bal110    

@یاااالله    

هرکیو لایک کردم برای حاجت دلش صلوات میفرستم، اگه برام صلوات فرستادید لایک کنید براتون بفرستم عشقا🌱 تقدیم کنیم به اقا صاحب الزمان برای ظهورشون ان شالله💐

@pariii98    

@_abi_darya_aram    

@چمنگل    

@دیماهی    ‍ 

هرکیو لایک کردم برای حاجت دلش صلوات میفرستم، اگه برام صلوات فرستادید لایک کنید براتون بفرستم عشقا🌱 تقدیم کنیم به اقا صاحب الزمان برای ظهورشون ان شالله💐
2714

@pariii98    

@_abi_darya_aram    

@چمنگل    

@دیماهی    ‍ 

@pariii98     @_abi_darya_aram     @چمنگل     ...

مرررسی که صدام کردی دوستم، خودم ۲۰تا مامانم۲۰تا آبجیمم ۲۰تا، الهی ی روزی مامان آلا تاپیک بزنه و ب همه خبر خوب شدن حال دختر قشنگش رو بده. همه بگین الهی آمین.

اللهم صل علی فاطمه و ابیها و امها و بعلها و بنیها و سرالمُستودع فیها بعدد ما احاط بهی علمُک🌹🌼

اللهم صل علی فاطمه و ابیها و امها و بعلها و بنیها و سرالمُستودع فیها بعدد ما احاط بهی علمُک🌼🌹

اللهم صل علی فاطمه و ابیها و امها و بعلها و بنیها و سرالمُستودع فیها بعدد ما احاط بهی علمُک🌹🌼

اللهم صل علی فاطمه و ابیها و امها و بعلها و بنیها و سرالمُستودع فیها بعدد ما احاط بهی علمُک🌼🌹

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌹🌼🌹

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
مرررسی که صدام کردی دوستم، خودم ۲۰تا مامانم۲۰تا آبجیمم ۲۰تا، الهی ی روزی مامان آلا تاپیک بزنه و ب هم ...

الهی امین  حاجت روا باشید ان شاءالله  

الهی امین  حاجت روا باشید ان شاءالله    

مررررسی، شمام حاجت روا بشی الهی دوستم

اللهم صل علی فاطمه و ابیها و امها و بعلها و بنیها و سرالمُستودع فیها بعدد ما احاط بهی علمُک

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
2706