2726
عنوان

ختم 14000 حمد برای شفای دخترم اگر لطف کنید بیاید😔

| مشاهده متن کامل بحث + 7984 بازدید | 399 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ان شاءالله به حق این شب عزیز خدا شفاش میده.. غصه نخور عزیزم

بسم الله الرحمن الرحیم 

الحمدالله رب العالمین 

الرحمن الرحیم 

مالک الیوم الدین 

ایاک النعبد و ایاک النستعین

اهدنا الصراط المستقیم 

صراط الذین انعمت علیهم غیر المغضوب علیهم و الضالین

10 تا خوندم گلم

"BE WITH GOD...BE KING"

منم 50تا ان شاالله که زود زود خوب میشه دختر گل ونازتون

@باشکوه    

@لبخندنگاه    

@ویهانمهر    

@7869zahra    

@ای_ام_دخترحوا    

دوستان عزیزم لطفاشرکت کنید ان شاالله خدا این فزشته نازنین و خوب کنه🙏🙏💙💚💙💚

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                                       همواره باهم مهربان باشیم مهربانی اولین گام برای رسیدن به خداا✨                             خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                              درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                                                    😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                                                                         🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋.       
2706