1542
1480
عنوان

ختم 14000 حمد برای شفای دخترم اگر لطف کنید بیاید😔

| مشاهده متن کامل بحث + 7667 بازدید | 399 پست

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

عزیزم نمیدونم چطور حساب میکنی که بدونی ۱۴۰۰۰ تا جور شده یا نه؟!!! ۱۰۰ تایدیگه فرستادم هر چند معتقرم هر چند تا نیت کنی خدا بخواد با ۱ حمد هم شفا میده. هر فرصتی گیرم بیاد میخونم انشالله هر چند تو این دنیا فقط محل گذرمون هستش خدا لایقمون بدونه و زینب عزیزمونو بهمون ببخشه.

🙆‍♀️🙆‍♂️

عزیزم نگران نباش منم 100 تا ان شاءالله به زودی میای خبرای خوب میدی، الهی امین  

@مامانبزرگپانیذ    

@باشکوه    

@ویهانمهر    

@110bal110    

@یاااالله    

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن به حاجتم😭😍 یه صلوات مهمونم میکنی؟حاجتت روا❤
1546
@pariii98     @_abi_darya_aram     @چمنگل     ...

مرررسی که صدام کردی دوستم، خودم ۲۰تا مامانم۲۰تا آبجیمم ۲۰تا، الهی ی روزی مامان آلا تاپیک بزنه و ب همه خبر خوب شدن حال دختر قشنگش رو بده. همه بگین الهی آمین.

اللهم صل علی فاطمه و ابیها و امها و بعلها و بنیها و سرالمُستودع فیها بعدد ما احاط بهی علمُک🌹🌼

اللهم صل علی فاطمه و ابیها و امها و بعلها و بنیها و سرالمُستودع فیها بعدد ما احاط بهی علمُک🌼🌹

اللهم صل علی فاطمه و ابیها و امها و بعلها و بنیها و سرالمُستودع فیها بعدد ما احاط بهی علمُک🌹🌼

اللهم صل علی فاطمه و ابیها و امها و بعلها و بنیها و سرالمُستودع فیها بعدد ما احاط بهی علمُک🌼🌹

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌹🌼🌹

آرزو میکنم... آرزوی کسی باشین ک آرزوشو دارین😍😍😍😍
8
مرررسی که صدام کردی دوستم، خودم ۲۰تا مامانم۲۰تا آبجیمم ۲۰تا، الهی ی روزی مامان آلا تاپیک بزنه و ب هم ...

الهی امین  حاجت روا باشید ان شاءالله  

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن به حاجتم😭😍 یه صلوات مهمونم میکنی؟حاجتت روا❤
الهی امین  حاجت روا باشید ان شاءالله    

مررررسی، شمام حاجت روا بشی الهی دوستم

اللهم صل علی فاطمه و ابیها و امها و بعلها و بنیها و سرالمُستودع فیها بعدد ما احاط بهی علمُک

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

آرزو میکنم... آرزوی کسی باشین ک آرزوشو دارین😍😍😍😍
1537
@hellosummer       @rimoly       @1321 &nb ...

فدات بشم مرسی ک صدام کردی منم۱۰۰تا میفرستم ان شالله ک هر چه زودتر حالش خوب بشه 🙏🙏🙏

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘
@doshize     @پسرهامعشقن    

5 تا حمد میخونم، ان شاء الله گل دخترمونو خدا شفا بده 

سلام دوست من لطفا سه صلوات برای اموات بی وارث و بد وارث بفرست اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

۵ تا میخونم ان شاالله زودی خوب بشه

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا امام رضا به تو توسل کردم نا امیدم نکن از خدا بخواه به منم نی نی سالم بده و دل همه ی منتظرا رو شاد کنه

تو رو خدا تاپیک آخری منم بیاین ، التماس تون میکنم ای خداااااا

سلام دوست من لطفا سه صلوات برای اموات بی وارث و بد وارث بفرست اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ
1547