1619
1632
عنوان

منو بلاك كرده😐😂😂

30699 بازدید | 1210 پست

امروز داشتم به دوست صميميم صحبت ميكردم 

يهو برگشت گفت من انقدر خوشگلم همه به خاطر قيافم باهام دوست ميشن

منم خندم گرفت گفتم اعتماد به نفس تورو جارو داشت الان سبز شده بود هلو ميداد

از ظهر منو بلاك كرده جوابمو نميده

از اونجايي كه كاربري منو ميشناسه تو اين سايت از همين تريبون اعلام ميكنم عاقا غللط كردم بكش بيرون از برق بي جنبه🖐🏻🖐🏻🖐🏻😣

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤

ولي خدايي اعتماد به نفسشو جارو داشت الان درخت نشده بود؟؟😑

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

😂😂😂😂😂😂مثال و دوس داشتم

فرزند عزیزم پس کی قرار است بیایی و دل مادر را شاد کنی؟؟این روزها به شدت احساس تنهایی میکنم..گاهی آنقدر دیوارهای خانه به من فشار می آورند که دیوانه میشم...پس کی قرار است شیر خوردنت، تاتاتی کردنت ،بغل شدنت، شیرین زبانی هایت را ببینم؟؟کی قرار است تو اولین کلمه را به زبان بیاوری و من از شدت ذوق هی از تو خواهش کنم که دوباره تکرار کنی؟؟کی قرار است ذوق کردنت برای رفتن به مدرسه را ببینم؟کی قرار است اولین ها را با هم تجربه کنیم؟؟مادر این روزها غریب و تنهاس تو را در زندگی اش کم دارد خیلی کم دارد...به مادر بگو تا کی باید عکسهای بچه ها را با حسرت ببینم؟و یا از شنیدن مادر شدن اطرافیانم بغض کنم؟فقط به مادر بگو تا کی باید منتظر بمانم؟...فرزندم به تو قول میدهم برایت مادر خوبی شوم فقط بیا😔😔 
1613

😅😅😅😅با خاک یکسانش کردی ک

میمونم کنارت درست مثل سایه ات😍 از امروز تا هروز تا اوووون بی نهاااایت😍 نمیگیره هیچکس جای خاکههه پاتو😍 نمیمیره این عشق قسم میخورم😍 تا روزی ک قلبم هنوز میزنه 😍تا وقتی ک جونی توی این تنه😍 تو روزای خوب تو روزای بد همیشه باهاتم قسم میخورم😍😍😍
ببخشیداااا ولی خیلی بد گفتییی هم بی ادبی کردی هم بی احترامی ناراحت نشو ها گلم 

خب گفتم دوستمه جنبه داره

حاامال اينجوري نبود اخلاقش😐

8
😂😂😂😂😂😂مثال و دوس داشتم

از خودم در اوردم مثالو😁

😂 شوخی بوده دیگه دوستت نازش گرفته

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨
1523
😅😅😅😅با خاک یکسانش کردی ک

فكم افتاد اون لحظه سرم پايين بود زول زدم به قيافش يه صحنه😂

چ بی جنبه😐  من به دوستام فحش ناموسی میدم😬

فش ناموسی فرق داره چون فش دادن رو روحیه ی فرد تاثیر نمیذاره کههه خودشم واسه یه فش میشینین دو ساعت میخندین ولی این یه موضوع دیگس انگار رسما به طرف گفته تو هیچ گهی نیستی

1628